WindowsBiuroKonwertery i generatory PDF7-PDF Maker
7-PDF Maker ikona

7-PDF Maker1.7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

7-PDF Maker to bardzo prosta w obsłudze aplikacja umożliwiająca konwertowanie wybranych dokumentów do formatu PDF.

7-PDF Maker jest dostępny do pobrania zupełnie za darmo i oferuje wsparcie ponad 80 formatów plików tekstowych i graficznych. Z poziomu głównego okna programu możemy po prostu kliknąć przycisk „select and convert”, by wybrać jeden z posiadanych dokumentów i określić ścieżkę docelową, co pozwoli nam na zapisanie wskazanego pliku jako PDF. Cała operacja trwa raptem kilka sekund, podczas których narzędzie w znikomym stopniu zużywa zasoby komputera.

7-PDF Maker zawiera jednak wiele przydatnych opcji umożliwiających chociażby eksportowanie notatek i zakładek oraz skompresowanie JPG-ów i zmniejszenie rozdzielczości grafik znajdujących się w dokumencie. Możliwe jest również zabezpieczenie PDF-a hasłem zdefiniowanym przez użytkownika, a także określenie zasad edycji i drukowania takiego dokumentu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producent7-PDF
Liczba pobrań15 384
Data aktualizacji11 lut 2020
Rozmiar pliku58.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
7-PDF Maker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)