75 milionów obserwujących. Khaby Lame, gwiazda TikToka bije kolejne rekordy

Khaby Lame - trzeci najpopularniejszy tiktoker na planecie
Khaby Lame - trzeci najpopularniejszy tiktoker na planecie
Źródło zdjęć: © TikTok
Łukasz Michalik

22.06.2021 00:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Khaby Lame to samorodny talent i jedna z najpopularniejszych gwiazd TikToka na świecie. Błyskawiczna droga na szczyt zaczęła się zaledwie rok wcześniej od wydarzeń, po których wielu by się poddało. Khaby Lame zrobił inaczej.

Najpopularniejszy tiktoker we Włoszech. Nie brzmi to szczególnie imponująco? Być może, ale dla Khaby’ego Lame’a nie ma to już większego znaczenia. Błyskawicznie rosnąca popularność wyniosła go na szczyt w tempie, o którym inne gwiazdy światowej sławy mogą tylko pomarzyć.

Z lokalnego, włoskiego fenomenu Khaby Lame stał się gwiazdą światowego formatu. Błyszczy już na tyle jasno, że pod względem popularności jest obecnie trzecim tiktokerem na świecie – może pochwalić się 75 mln obserwujących. To więcej, niż Selena Gomez czy Billie Eilish. Razem wzięte.

Fenomen jest tym większy, że Włoch (a w zasadzie Senegalczyk, bo nowa ojczyzna poskąpiła mu paszportu) jest w pierwszej 10 najpopularniejszych kont na TikToku jedynym twórcą spoza Stanów Zjednoczonych. Świadomy bariery językowej Khaby skupił się na materiałach uniwersalnych, zrozumiałych bez słów jednakowo dobrze na całym świecie.

Jego inspirujący sukces opisywaliśmy ze szczegółami w artykule "Kim jest gwiazdor TikToka? Khaby Lame błyskawicznie podbił serca internautów", jednak warto przypomnieć, że jeszcze rok temu był bezrobotnym pracownikiem fizycznym, który po zwolnieniu z fabryki zajął się nagrywaniem filmów.

Możemy w nich zobaczyć, jak Khaby bez słowa weryfikuje i obala absurdalne pomysły, które w teorii mają nam pomóc, jednak w praktyce okazują się całkowicie nieskutecznie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)