8 Kongres Bezpieczeństwa Sieci już 29 lutego

8 Kongres Bezpieczeństwa Sieci już 29 lutego

21.02.2012 09:13, aktualizacja: 21.02.2012 11:16

Już 29 lutego w hotelu Novotel Airport przy ulicy 1 sierpnia 1 w Warszawie odbędzie się ósma już edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci — wyjątkowej konferencji, która gromadzi szerokie grono specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa sieci, firewall & VPN oraz bezpiecznej komunikacji.

Kongres Bezpieczeństwa Sieci to bezpłatne spotkanie, kierowane do osób odpowiedzialnych za strategię i utrzymanie bezpieczeństwa w firmie, dyrektorów i specjalistów ds. bezpieczeństwa IT, osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji dotyczących rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, firm, które w swojej działalności gospodarczej korzystają z sieci i rozliczeń internetowych itp., branży bankowej i finansowej, przemysłu, telekomunikacji, administracji i sektora publicznego, ubezpieczeniowej, energetyki czy branży usługowej. Podczas trwania Kongresu na salach wykładowych będą odbywały się prelekcje sponsorów, partnerów, firm chcących podzielić się swoimi osiągnięciami, oferowanymi produktami i rozwiązaniami oraz nowościami w prezentowanych ofertach. Ponadto swoje miejsce w agendzie będą mieli także niezależni eksperci, którzy chętnie podzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem. Wykładom będzie towarzyszyć wystawa najnowszych rozwiązań i produktów z zakresu bezpieczeństwa sieci.

Od wielu lat, niezmiennie, na Kongresie poruszane są trzy główne zagadnienia: Firewall & VPN — sieciowe technologie zabezpieczające, które są obecnie nieodłącznym elementem infrastruktury informatycznej, Network Security — aby każdy był świadomy zagrożeń czyhających na sieć jego firmy, oraz Secure Mail — bo poczta elektroniczna jest podstawowym sposobem komunikacji w firmie, a związane z nią zagrożenia mogą mieć katastrofalne skutki.

Wykłady odbywają się w trzech równoległych blokach po 7. Pełną agendę można znaleźć na stronie kongresu, tam również należy zgłosić swój udział w Kongresie. Portal dobreprogramy tradycyjnie jest patronem medialnym konferencji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)