8 zip dla Windows Phone i Windows 8 w jednodniowej promocji za darmo

8 zip dla Windows Phone i Windows 8 w jednodniowej promocji za darmo

8 zip dla Windows Phone i Windows 8 w jednodniowej promocji za darmo
Paweł Piskurewicz
29.10.2014 10:34

8 zip to rozbudowana aplikacja do kompresji plików. Obecnie bierze udział w akcji myAppFree, w której to codziennie można pobrać wybrany program lub grę za darmo. Warto skorzystać z okazji, bo to jeden z lepszych archiwizerów na Windows Phone 8.1 jak i Windows 8.

Z poziomu 8 zip możemy zarówno tworzyć jak i rozpakowywać już stworzone archiwa. Aplikacja w pełni wykorzystuje możliwości Windows Phone 8.1 dzięki czemu pliki mogą pochodzić także z innych programów, która na to pozwalają (np. przeglądarki internetowe, aplikacje dedykowane chmurom itp.). Jakie formaty wspiera 8 zip? Jeżeli chodzi o tworzenie archiwów są to: ZIP, 7z, TAR, GZIP, BZIP2, XZ. Bez problemu za jego pomocą rozpakujemy: RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, CAB.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dodatkowo oferuje dodawanie, kasowanie i otwieranie plików z archiwów, wsparcie dla szyfrowania AES-256 (wybrane formaty), a także danych podzielonych na części. Edycja na Windows 8/RT potrafi pracować w trybie współdzielenia ekranu. Jedyne zastrzeżenia można mieć do interfejsu, który choć ładny jest miejscami nieintuicyjny.

Obraz

Standardowa cena 8 zip w wersji uniwersalnej na Windows Phone 8.1 i Windows 8 to 13 zł. Jest to jedna z tych aplikacji, które warto mieć w telefonie, a także na tablecie. Nawet jeżeli nie kompresujecie plików z ich poziomu, to może kiedyś będziecie potrzebowali dostępu do spakowanego załącznika, pliku w chmurze. Wspiera wszystkie najpopularniejsze formaty, a do tego jest często aktualizowana. Jeżeli pobierzecie ją teraz, nawet po powrocie do starej ceny będzie dostępna za darmo. Wersję na smartfony znajdziecie w naszej bazie aplikacji, edycję pod Windows 8/RT na stronie sklepu Windows.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)