WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideo8K Player

8K Player4.2.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

8K Player to bardzo prosty w obsłudze odtwarzacz plików multimedialnych charakteryzujący się bezstratną jakością obrazu w wysokiej rozdzielczości.

Narzędzie pozwala na uruchamianie filmów zapisanych na nośnikach Blu-Ray oraz DVD, a także w formie plików ISO bądź z poziomu folderów znajdujących się na dysku twardym. 8K Player obsługuje zarówno wideo w jakości 1080p, Full HD, Ultra HD, 4K, 5K, jak i 8K. Program świetnie sobie radzi z formatami MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, M4V, ASF, VOB, MTS oraz M2TS, a także ścieżką audio filmu zapisaną jako AVCHD, FLAC, AAC, MP3, OGG, WAV, WMA, AC3 lub Dolby Digital i DTS 5.1/7.1.

8K Player umożliwia nagrywanie wybranych fragmentów filmów, a także pozwala na rejestrowanie aktywności użytkownika na pulpicie, w uruchomionej aplikacji bądź grze komputerowej, dzięki czemu idealnie nadaje się do przygotowywania rozmaitych prezentacji. Istnieje również opcja tworzenia zrzutów ekranu z oglądanych materiałów.

Producent opisywanego narzędzia zadbał ponadto o obecność zakładek. Możemy więc dodawać wybrane filmy do specjalnego menu, by móc obejrzeć je w następnej kolejności lub kiedykolwiek indziej.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDimo Studio
Liczba pobrań15 548
Data aktualizacji30 maj 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)