9. Studencki Festiwal Informatyczny rozpocznie się już jutro

9. Studencki Festiwal Informatyczny rozpocznie się już jutro

13.03.2013 14:27, aktualizacja: 14.03.2013 11:14

Przypominamy, że już jutro rozpoczyna się Studencki Festiwal Informatyczny — krakowska konferencja skupiająca pasjonatów komputerów, liczb, wzorów, języków, systemów i technologii.

W agendzie znalazły się ciekawe pozycje, w tym warsztaty praktyczne: „Dlaczego telewizja powinna upaść”, „Od garazu do garażu”, „WordPress/Joomla: Jak szybko stworzyć własną stronę WWW”, „GIT basics”, „Async Node.js” i „Optymalizacja oprogramowania”. Warto zwrócić uwagę na potrzebę rejestracji na niektóre z nich.

Obraz

Na liście prelekcji również znalazło się kilka nowych pozycji, w tym została potwierdzona obecność Richarda Stallmana, który opowie oczywiście o wolności oprogramowania i naszej. Aktualną agendę można znaleźć na stronie wydarzenia, warto również zainteresować się konkursami — na przykład na najlepszego bota do gry w karty.

  1. Studencki Festiwal Informatyczny zaplanowano na dni 14-16 marca 2013 (czwartek-sobota) w Centrum Dydaktyki AGH (Pawilon U2). Od początku swojego istnieniakonferencja była bezpłatna i tak już pozostanie. Więcej informacji na temat wykładów, konkursów i innych atrakcji związanych z festiwalemmożna znaleźć na stronie SFI oraz na Facebooku. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)