Blog (40)
Komentarze (804)
Recenzje (3)

Rozstrzygamy akcję blogowania o Office 365!

Strona główna@DocentRozstrzygamy akcję blogowania o Office 365!
03.10.2013 20:47

Jeszcze przed HotZlotem wraz z polskim oddziałem firmy Microsoft zaprosiliśmy Was do udziału w ciekawej akcji blogowej. Rozdaliśmy zainteresowanym blogerom roczne licencje na Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych i jednocześnie prosiliśmy, aby na łamach prowadzonych u nas blogów podzielili się doświadczeniami z codziennej pracy.

485203

Akcja została już zakończona jakiś czas temu, niestety jej rozstrzygnięcie "trochę" nam się opóźniło... Zdajemy sobie sprawę, że czekaliście z niecierpliwością na wyniki, więc z tego miejsca jeszcze raz bardzo przepraszamy za to spore opóźnienie. Teraz jednak możemy nareszcie dopełnić formalności i oficjalnie ogłosić listę nagrodzonych, a przypomnijmy, że nagrody przyznawaliśmy zarówno blogerom, jak i czytelnikom.

bEICYMGf

Zwycięzcami w kategorii dla blogerów są: eider_i128, k1b1c, macminik, maciej924, Scorpions.B, tomeeek64 oraz ziemowy.

Serdecznie gratulujemy! Przypominamy, że w puli nagród dla blogerów znalazło się siedem zestawów Microsoft Wireless Desktop 2000 z kamerą LifeCam Studio. Nagrody przygotowaliśmy także dla czytelników, którzy udzielali się w komentarzach do konkursowych wpisów. Tutaj przewidzieliśmy roczne licencje na Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych, dokładnie te same, które były przedmiotem testów na blogach.

Licencje otrzymują: alucosoftware, arlid, Axles, bachus, Blazk, budda86, CoroDaNem, corrtez, Dahag, dendrytus, Dimatheus, djfoxer, drobok, edelmann, Fanboj O, foreste, Frankfurterium, GBM, GregKoval, januszek, klisza, koneton, Kpc21, KyRol, masquamacus, max1234, Maxi_S, n33trox, nowoczesny, OtherCoder, Pablo_Wawa, przemor25, qasx, Radek68, rgabrysiak, saturno, semtex, sgj, Shaki81, soanvig, spaczek, synek03, Szuri21, thegroke, Verard, video, Vidivarius, oraz zomo_prl.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym - skontaktujemy się z Wami mailowo w przypadku nagród rzeczowych w celu uzgodnienia szczegółów wysyłki. Prosimy jednocześnie o sprawdzenie, czy Wasze adresy e-mailowe zapisane w profilach są aktualne - jest to warunek niezbędny, abyśmy mogli dostarczyć Wam nagrody :-) Kody aktywacyjne licencji pojawią się z kolei bezpośrednio w Waszych profilach w ciągu najbliższych dni.

Udostępnij:
bEICYMHb