Blog (18)
Komentarze (832)
Recenzje (2)
@Kristov_plPrzetestuj sprzęt od Intela, rusza kolejna edycja!

Przetestuj sprzęt od Intela, rusza kolejna edycja!

13.01.2014 18:48, aktualizacja: 14.01.2014 16:15

Minął już niemal rok od naszej pierwszej akcji „Przetestuj sprzęt od Intela, wygraj nagrody!", czas najwyższy rozpocząć kolejną edycję. Już w końcu listopada deklarowaliście się, co byście chcieli testować. Wówczas jeszcze nie było wiadomo co pojawi się w nowej puli sprzętu do sprawdzenia. Znalazło się jednak wiele ciekawych urządzeń, którymi niewątpliwie warto się pobawić, warto też obdzielić swymi spostrzeżeniami dobroprogramową społeczność, no i oczywiście warto wygrać nagrody :-) Liczba chętnych była naprawdę spora, więc nie wszyscy otrzymają „zabawki" do testów już teraz, ale nawet ci, którzy nie otrzymają ich od razu, szansy na testy nie tracą. Będzie jeszcze druga tura, nie wykluczone również, że pojawi się nowy sprzęt...

Zapraszamy więc wspólnie z Intelem do testów, a oto pierwsi testerzy, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się urządzenia z Intelem na pokładzie...

Tablety i smartfony

Ultrabooki

Laptopy do gier

Zestawy overclockera

Dodatkowo

Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach swych blogów prowadzonych na dobrychprogramach. Najciekawsze recenzje będziemy agregować na specjalnym profilu Intela. Zachęcamy wszystkich do zabawy. Po dwóch tygodniach testów sprzęt przekażemy kolejnym chętnym.

Zainteresowanych testami w kolejnej turze prosimy o kontakt na adres testy@dobreprogramy.pl i wskazanie, czym konkretnie chcielibyście się pobawić.

Akcję rozstrzygniemy na przełomie lutego i marca. Dla najbardziej aktywnych - zarówno piszących testy, jak i udzielających się w komentarzach - przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. Rozdamy między innymi ASUS Transformer Book T100 i tablety Dell Venue 7. Do wygrania będą też firmowe gadżety Intela oraz nasze koszulki.

Czekamy zatem na zgłoszenia, pierwsze urządzenia trafią do Was już w tym tygodniu!

Sprzęt
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (104)