Blog (266)
Komentarze (1.6k)
Recenzje (0)

HotZlot się skończył, wszyscy wrócili do domu, zaczęli przeglądać dokładniej zawartość plecaków otrzymanych podczas zlotu, i pewnie nie jedna osoba doszła do tego samego wniosku co ja, a mianowicie, że część rzeczy jest im zbędna, albo już je mają. Kiedyś zostałem blogerem miesiąca, jako nagroda dotarła do mnie koszulka, oraz zestaw tuszy do drukarki HP, a ja mam Canona! No i co miałem z tym fantem zrobić?

W tym roku po HZ do odstrzału wytypowałem ulotkę(?) uprawniającą do pobrania gry GRID2. Osobiście nie przepadam za cyfrową dystrybucją, gry wole w pudełkach, lubię je układać na półce raz alfabetycznie, a innym razem według gatunków, sporo gier (w tym dwie z poprzedniego zlotu) mam jeszcze w folii- kolekcja rośnie. Ulotki jako takiej niestety nie położę obok wersji pudełkowych, mógłbym co prawda ją oprawić, ale to nie dla mnie :P Postanowiłem więc w wolnej chwili wystawić aukcje z nią w roli głównej na znanym polskim serwisie aukcyjnym, może komuś bardziej się przyda. W między czasie przeglądałem też wątek o HZ, i trafiłem na dyskusje o tym niecnym według niektórych procederze odsprzedaży tego co dostaliśmy za darmo podczas zlotu.

Ciekawe są zwłaszcza niektóre wypowiedzi:

bEUtHKoT
Pangrys: "User metall21 nie powinien już się nigdy nie pojawić na HZ. I myślę że już nigdy się nie pojawi." "Ja zadałem mu pytanie przez Allegro czy ma świadomość że był to jego ostatni HotZlot Krótko potem znikła część aukcji Odpowiedzi nie otrzymałem"

que_pasa "Niestety jest tak co roku, niektórzy zrobią wszystko by "zarobić" na imprezie. Szkoda nerwów na takich ludzi, mogliby chociaż odczekać 2 tygodnie."

O postraszę go, że więcej na HZ się nie pojawi (jakbym w tej kwestii miał cokolwiek do powiedzenia), napisze od razu o tym na forum to będę fajny

WTF?

Nie trafia do mnie argumentacja, że dostałeś za darmo, to oddaj za darmo, bo ktoś miał "mniej szczęścia i na zlot nie pojechał" Oh jak mi przykro, tylko, że 40 osób zostało wyłonionych w drodze losowania, reszta to osoby które jednak jakąś pracę w rozwój tego portalu wkładają, warto sobie przeczytać ostatni wpis na blogu djfoxer'a dobreprogramy.pl w liczbach 2012 - 2013, z którego wynika, że 1/3 komentarzy pisanych jest na blogu. A w ogóle to kto tworzy tego bloga? Kto pisze te komentarze? Nie wydaje mi się żebym dostałem cokolwiek za darmo, ba nawet osoby wylosowane nie dostały tych rzeczy za darmo, ponieważ w życiu nie ma nic za darmo! Partnerom opłaca się dawać takie gifty, ludzie przywiązują się do marki, marka staje się bardziej rozpoznawana, i punktuje na tym jej wizerunek- w końcu korporacje to nie organizacje charytatywne, a wbrew pozorom pracownicy Intela mają lepsze rzeczy do roboty niż przeczesywanie allegro w poszukiwaniu swoich ulotek.

Jeśli dostajesz coś za darmo, to TY jesteś w tej transakcji sprzedawanym towarem
Jeśli dostajesz coś za darmo, to TY jesteś w tej transakcji sprzedawanym towarem
Komentarze (20)
bEUtHKpP