Blog (45)
Komentarze (1.5k)
Recenzje (0)

Czy gry na urządzenia mobilne muszą być drogie? Szczególnie użytkownicy Androida mogą czuć się pokrzywdzeni, bo w Google Play przeceny pojawiają od święta. Na szczęście do końca sierpnia obowiązują dwie promocje dzięki którym możemy uzupełnić kolekcją posiadanych gier.

Płać ile chcesz czyli The Humble Bundle for Android 3

Za paczkę gier The Humble Bundle płaci się dowolną kwotę, a jeżeli ustalimy cenę powyżej aktualnej średniej wpłat uzyskamy bonus w postaci gry Spirits. [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=HBg-MYObmas]

Co w zestawie?

Fieldrunners

Kategoria: Rekreacyjne Regularna cena: brak w sprzedaży

bEUtybbH

Moim zadaniem jedna z najlepszych gier typu Tower Defense na Androida. Zasady bardzo proste, musimy zabić wszystkich którzy starają się przedostać do wyjścia :) Uwaga bardzo wciągająca gra!

Fieldrunners niestety nie w wersji HD
Fieldrunners niestety nie w wersji HD
Fieldrunners oceny użytkowników
Fieldrunners oceny użytkowników

BIT.TRIP BEAT

Kategoria: Zręcznościowe Regularna cena: 3,4 zł

bEUtybbN

Gra nawiązuje do popularnego PONGa. W odróżnieniu od pierwowzoru, w grze paletką wybijamy konkretny rytm tworząc comba i odpowiednie melodie. Coś dla fanów dance-mat?

BIT.TRIP BEAT
BIT.TRIP BEAT
BIT.TRIP BEAT oceny użytkowników
BIT.TRIP BEAT oceny użytkowników

SpaceChem

Kategoria: Łamigłówki i układanki Regularna cena: 19,98 zł

bEUtybbO

SpaceChem to wciągająca gra logiczna. Wcielamy się w role inżyniera pracującego w reaktorze. Musimy przeprowadzać skomplikowane procesy w celu wytwarzania wartościowych produktów.

SpaceChem
SpaceChem
SpaceChem oceny użytkowników
SpaceChem oceny użytkowników

Uplink

Kategoria: Łamigłówki i układanki Regularna cena: 16,47 zł

bEUtybbP

Uplink pozwala graczom wcielić się w rolę hakera pracującego dla międzynarodowych korporacji. Przed nami włamania, wykradanie tajemnic a nawet zastraszanie i wiele innych zadań. Za każde zlecenie otrzymujemy wygrodzenie, które możemy przeznaczyć na nowy sprzęt i oprogramowanie podnoszące naszą skuteczność.

Uplink
Uplink
Uplink oceny użytkowników
Uplink oceny użytkowników

Spirits

Kategoria: Łamigłówki i układanki Regularna cena: 11,51 zł Gra dostępna jest po zakupie paczki, powyżej aktualnej średniej ceny (na chwilę obecną jest to 6,12$) Założenia gry są bardzo proste, trzeba przeprowadzić duszka przez przeszkody do tajemniczego portalu. Pierwsze poziomy są bardzo proste, dalej nie jest już tak łatwo. Świetna muzyka i animacja, jeżeli lubicie łamigłówki i gry w stylu Lemingów to szczerze polecam.

Spirits
Spirits
Spirits oceny użytkowników
Spirits oceny użytkowników

3x3 czyli trzy gry na trzy platformy za 3,6 zł

Dwa dni temu wystartowała promocja Play i EA, jest to idealny moment by kupić prezentowane pozycje w całkiem atrakcyjnej cenie. Promocja wyłącznie dla abonentów sieci Play, gry w cenie 3,6 zł będą dostępne do końca sierpnia. Gry dostępne są na następujące platformy Symbian, J2ME i Android. Zakładam, że z tego zestawienia największą popularnością cieszy się Android, dlatego opis pochodzi z Google Play.

FIFA 12 by EA SPORTS

Kategoria:Gry sportowe Regularna cena: 19,94 zł

bEUtybbQ

Piłka to życie! Przeżyj więc najwspanialsze emocje z jedynej grze na system Android z oficjalną licencją FIFA. Prawdziwi piłkarze, prawdziwe zespoły, prawdziwe ligi.

Fifa
Fifa
Fifa oceny użytkowników
Fifa oceny użytkowników

Sims3

Kategoria: Rekreacyjne Regularna cena: 23,06 zł

The Sims czyli symulator życia, seria której nikomu nie trzeba przedstawiać.Koncepcja gry nie zmieniła się praktycznie od 2000 roku.

The Sims 3
The Sims 3
The Sims 3 oceny użytkowników
The Sims 3 oceny użytkowników

NEED FOR SPEED™ Shift HD

Kategoria:Wyścigi Regularna cena: 19,94 zł

Obowiązkowa pozycja dl fanów serii NFS. D dyspozycji mamy 20 aut i 18 tras. W grze mamy także mnóstwo opcji tuningowania auta.

NEED FOR SPEED™ Shift HD
NEED FOR SPEED™ Shift HD
NFS oceny użytkowników
NFS oceny użytkowników

Zainteresowanych odsyłam do strony m.play.pl/ea (strona działa wyłącznie w przeglądarkach mobilnych). Opłata za grę w przypadku abonamentu doliczana jest do rachunku, w ofertach pre-paid opłata zastanie pobrana z konta głównego. Transmisja danych rozliczana jest zgodnie z posiadanym planem taryfowym.

Oby więcej takich promocji!

Komentarze (3)
bEUtybcD