Blog (359)
Komentarze (10k)
Recenzje (37)

Kanały YouTube, które mnie zainteresowały, cz.3

@Shaki81Kanały YouTube, które mnie zainteresowały, cz.312.04.2016 01:34

Dzięki Waszym sugestiom moja lista subskrybowanych kanałów na YouTube wzrosła kilkukrotnie. Dziękuje Wam za wszystkie sugestie które podrzuciliście pod ostaniami dwoma wpisami (pierwszy wpis i drugi wpis ). Ostatnim razem pisałem o kanałach dotyczących motoryzacji, dziś chciałbym przedstawić kilka kanałów (no powiedzmy rozrywkowych), które chyba każdy z Was zna, ale jeśli znajdzie się choć jedna osoba, która pozna coś nowego to będę z tego bardzo zadowolony:). Zapraszam więc.

580752

#1 - Cyber Marian

Pozytywnie zakręcony YouTuber, nabijający się ze wszystkiego i wszystkich dookoła o świetnym nicku Cyber Marian, Na jego kanale można odnaleźć kilka oryginalnych serii filmików. Najciekawszą wg mnie jest seria parodii trailerów filmowych. Majstersztykiem w tej kategorii jest trailer naszego rodzimego serialu "Czterej Pancerni i Pies" oraz amerykańskiego filmu "Kevin sam w domu", choć nawet trailer "Klanu" jest świetny. Druga seria to wyszukiwanie ukrytych polskich tekstów w zagranicznych piosenkach. Trzecią serią jest cykliczny program "Cyber Info", gdzie opisywany YouTuber w formie odpowiedzi na listy czytelników naśmiewa się z wielu ludzi i sytuacji. Ostatnio Cyber Marian zaczął również nagrywać śmieszne teledyski, co prawda są to przeróbki zananach utworów, ale zawsze można się uśmiechnąć

W chwili obecnej kanał ma prawie pół miliona subskrybentów i prawie 100 milionów wyświetleń jego filmów. Dobry wynik:). Tak przedstawia się intro tego kanału

#2 - AbstrachujeTV

Trzech pozytywnie zakręconych kolegów szydzi ze wszystkiego i wszystkich. Tak najkrócej można opisać kanał AbstrachujeTV. Prawie w każdym kilkuminutowym filmiku chłopak naśmiewają się z jakieś ludzkiej wady lub grupy społecznej. Obrywa się praktycznie wszystkim, zarówno młodym jak i starym. Na szczęście wszystko z dużą dozą humoru i zawsze odpowiednio wyważone, aby nikogo nie obrazić. To chyba właśnie prostota przekazu oraz niezbyt długie odcinki (pojawiające się zresztą bardzo nieregularnie) są największą siłą tego kanału

Jeśli chodzi o cyferki to w ich przypadku jest na prawdę świetnie, ponieważ na tym kanale zanotowano ponad 2 100 000 subskrypcji oraz ponad 400 milionów wyświetleń. Jako jeden z niewielu kanałów nie ma on swojego oficjalnego intra, podrzucę więc jeden z pierwszych filmików jakie się tam pojawiły .

#3 -Szparagi

Kanał o tematyce podobnej jak poprzedni, czyli ogólnego naśmiewania się z ludzi lub sytuacji, tylko że w wykonaniu dwóch młodych kobiet to właśnie kanał Szparagi. Opis tego kanału mógłbym skopiować z poprzedniego i na pewno bym nie skłamał.

W przypadku tych dwóch dziewczyn liczba subskrybentów oscyluje w granicach pół miliona. Ilość wyświetleń to lekko ponad 62 miliony. W przypadku tego kanału również nie znalazłem intra, a więc poniżej mała próbka możliwości autorek tego kanału.

#4 - The Chwytak

Kolejny kanał, który można szybko scharakteryzować - Facet założył sobie karton na głowę i stal się popularny. Pierwsze filmiki na kanale The Chwytak były o niczym (zakupy w markecie czy jak gotowanie kiełbasy), z czasem jednak autor ujawnił swój talent muzyczny i opublikował pierwszą parodię teledysku. Dalej już jakoś mu poszło. Pojawiły się kolejne parodie, pierwsze autorskie piosenki, oczywiście cały czas Chwytak wstawiła jakieś dziwne filmiki typu jak sprząta kuchnię czy jeździ wózkiem widłowym i coś niszczy na placu. W tej chwili regularnie pojawią się nowe parodie, czy relacje z kuchni gdzie gotuje dość oryginalne potrawy. Najnowszym pomysłem Chwytaka jest picie drinków alkoholowych przyrządzanych z różnych dziwnych rzeczy (np czerwony burak). Regularnie pojawia się Q&A czy krótkie vlogi.

Autor kanału może się pochwalić ponad 350 000 subskrybentami oraz prawie 120 milionów wyświetleń. Kolejny dobry wyniki polskiego Youtubera. Tym razem zamiast Intra podrzucę ostatnią parodię.

#5 - Śmiechawa TV

Jenak proste pomysły są najlepsze. Wystarczy nagrać znane dowcipy w wersji wideo i sukces murowany, tak zrobili chłopaki z kanału Smiechawa TV. Od kilku lat regularnie (w każdą sobotę rano) wstawiają nowe filmiki, w których opowiadają stare i sprawdzone kawały w nowej formie. Każdy ich filmik to porcja zdrowego i niezobowiązującego śmiechu potrzebnego w naszym życiu.

Prosty pomysł dał Antkowi i Szwagrowi (autorzy kanału) ponad 600 tysięcy subskrypcji oraz ponad 210 milionów wyświetleń ich wideodowcipów.

Jak zwykle na koniec mojego wpisu podrzucę jeszcze link do spisu treści mojego blogowania (wiem, wiem ta regułka zaczyna być nudna:)) i zapraszam do czytania moich kolejnych wpisów. Mając na uwadze młodych blogerów (tych starszych zresztą też:)) polecam zapoznać się z tym wpisem, wasze wpisy tylko na tym zyskają, bo niektóre pomimo świetnej treści formatowanie mają bardzo niepoprawne. Ponadto polecam ten wpis na forum gdzie nasz admin forumowy Semtex opisał w przystępny sposób jak wrzucać grafikę na naszego bloga.

InternetHobby
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)