Blog (59)
Komentarze (261)
Recenzje (1)

Zapraszamy na ColdZlot 2017

@tomekbZapraszamy na ColdZlot 2017
17.02.2017 16:02

Mamy dla Was informację, na którą wielu czekało ze zniecierpliwieniem...

Tegoroczny ColdZlot, czyli zimowe spotkanie dla najlepszych blogerów piszących na łamach bloga dobrychprogramów, odbędzie się w weekend 18-20 marca w samym sercu miasta spotkań, we Wrocławiu.

615529

W tym roku będzie inaczej, zamiast ustronnego miejsca pośród niczego spotkamy się w lokalizacji tętniącej życiem nocnym, które zapewnia mnóstwo atrakcji w zasięgu krótkiego spaceru piechotą. Rejon wrocławskiego Rynku jest wyjątkowo uroczy o każdej porze roku i mamy nadzieję, że będziecie nim tak samo zauroczeni, jak i my. Podczas ColdZlotu będziemy podsumowywać blogowe dokonania, dyskutować o nowym forum, nowej odsłonie blogów oraz wymieniać pomysły na rozwój portalu. W spotkaniu oprócz blogerów będą uczestniczyć także moderatorzy, współpracownicy portalu i najbardziej aktywni forumowicze.

Przypomnijmy, że każdego miesiąca wybieramy najlepsze wpisy opublikowane na stronie głównej naszego bloga. Zabawa podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy to nominacje ze strony samych blogerów oraz aktywnych użytkowników. W ten sposób powstaje lista 10 najlepszych wpisów miesiąca. W drugim etapie do akcji wkracza redakcyjne jury. Spośród finalistów wybieramy najlepszych z najlepszych, czyli autorów pięciu najciekawszych wpisów danego miesiąca. Nagradzani są oni jedną z bardzo atrakcyjnych nagród. Nagrody, w postaci naszych gadżetów, otrzymują także dwie osoby wylosowane z grona typujących.

Nagrody rzeczowe to jednak nie wszystko. Zwieńczeniem tych atrakcji są właśnie elitarne spotkania o odrobinę przewrotnej nazwie ColdZlot. Zapraszamy na nie najlepszych z najlepszych, aby we wspólnym gronie porozmawiać o wszystkim, czym wspólnie się interesujemy. W programie oczywiście nigdy nie brakuje miejsca na integrację. Całość ma luźną, bardzo kameralną formułę i jest okazją do dłuższej i bardziej osobistej wymiany poglądów, niż jest to możliwe podczas HotZlotu. Dlatego też ColdZlot celowo organizujemy bez udziału dodatkowych partnerów.

Kameralny charakter determinować będzie liczbę uczestników. Zaproszenia otrzymają przede wszystkim blogerzy, którzy zdobyli główne nagrody w blogowym konkursie. Ponadto zaproszenia otrzymają moderatorzy bloga i forum, współpracownicy redakcji, wyjątkowo aktywni forumowicze, a także kilku blogerów i blogerek, którzy choć nie zdobyli głównego wyróżnienia, to pozytywnie wybijają się na naszym blogu. W sumie będzie to około 50-70 osób, do których już wkrótce zaczną wędrować zaproszenia.

Jeżeli nie ma Was na liście, a jesteście zainteresowani udziałem w takim spotkaniu — zapraszamy do współtworzenia bloga dobrychprogramów lub do podjęcia innych aktywności na łamach naszego portalu, np. na łamach nowego forum.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)