r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

A Color Story 1.1.5

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

A Color Story to aplikacja, która służy do edycji zdjęć. Znajdziemy w niej zarówno proste narzędzia, jak też nieco bardziej zaawansowane filtry oraz efekty, które pozwolą nadać fotografiom pożądany charakter.

Galeria programu

Aplikacja pozwala zrobić zdjęcie za pomocą modułu aparatu fotograficznego lub przesłać plik z pamięci urządzenia. W pierwszym kroku wybierzemy jego rozmiar i format (np. 4:3 lub 16:9), możemy też obrócić zdjęcie, skorzystać z efektu odbicia lustrzanego, a następnie będziemy mogli przejść do nieco bardziej złożonych zadań.

A Color Story pozwala uregulować poziom jasności, kontrast, nasycenie kolorów i skorzystać z narzędzia, które pozwoli nałożyć na zaznaczoną część zdjęcia dominujący odcień (czerwony, zielony lub niebieski). Ponadto, program oferuje spory zestaw filtrów i efektów, które możemy nałożyć na fotografię, np. promienie słoneczne, kolorową mgłę i wiele innych. Na minus aplikacji należy jednak zaliczyć fakt, że spora część narzędzi do korekty jest dostępna za dodatkową opłatą. W wersji darmowej programu nie znajdziemy zbyt wielu filtrów oraz efektów. Wadą jest też mało czytelny interfejs edycji zdjęć, wyposażony w bardzo małe przyciski umieszczone tuż nad paskiem z przyciskami systemowymi. W takim układzie łatwo o naciśnięcie niewłaściwego przycisku.

Gotowe zdjęcie możemy zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić je za pomocą innych zainstalowanych programów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.