AOMEI OneKey Recovery AOMEI OneKey Recovery 1.6.3.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AOMEI OneKey Recovery to proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające tworzenie partycji typu recovery. Przy jego pomocy stworzymy specjalną partycję, na której umieszczona zostanie pełna kopia zapasowa systemu wraz z zainstalowanym oprogramowaniem, grami itp.

Praca z programem oparta została o nieskomplikowany kreator, w którym ilość oferowanych funkcji została ograniczona do minimum. Operacja wykonania backupu opiera się na zaledwie kilku kliknięciach myszką, w trakcie których definiujemy partycję, która ma zostać skopiowana oraz lokalizację, w której zostanie ona zapisania. Możliwe jest wskazanie istniejącego woluminu lub stworzenie nowego, przeznaczonego do odzyskiwania danych. Podobnie proces odzyskiwania danych z kopii jest bardzo prosty i wymaga od użytkownika jedynie wskazanie partycji z kopią lub pliku z obrazem.

AOMEI OneKey Recovery to ciekawe rozwiązanie, które warto polecić zwłaszcza początkującym użytkownikom. Pozwala ono na proste przywrócenie całej zawartości partycji systemowej podczas np. awarii Windowsa. Poza samym systemem odzyskane zostanie również oprogramowanie i wszystkie pliki, które znajdowały się na dysku w momencie tworzenia kopii zapasowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!