ARCHLine.XP 2020

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ARCHLine.XP to profesjonalny program CAD 2D/3D służący do kompleksowego wykonywania projektów wnętrz oraz wszelkich obiektów architektonicznych. Dzięki ogromnym możliwościom i łatwej obsłudze znajdzie on zastosowanie w każdej: pracowni architektonicznej, pracowni wnętrzarskiej, biurze projektów czy też studiu projektowania wnętrz.

Oprogramowanie umożliwia sprawne wykonywanie projektów wnętrz i mebli, a także generowanie kompletnej dokumentacji technicznej i realistycznych wizualizacji. Oprogramowanie zostało wyposażone w wiele narzędzi.

Zaawansowany moduł kuchenny oferuje: parametryczne projektowanie mebli skrzyniowych o dowolnych kształtach, modelowania własnych frontów oraz rozkrój.

Z kolei moduł płytek to łatwe w obsłudze narzędzie do projektowania układu ceramiki i paneli. W ARCHLine.XP możliwe jest stosowanie zarówno własnych kształtów płytek, jak również skorzystanie z kilkunastu wbudowanych wzorów, a także płytek 3D.

Program pozwala błyskawicznie wygenerować pełną dokumentację projektową. Automatycznie tworzy: precyzyjną dokumentację, zestawienia, wymiarowanie, a także dowolne rzuty, przekroje i mood boardy.

Wbudowany silnik renderujący Redway3D i dodatkowy moduł ARCHLine.XP LIVE do wizualizacji 3D VR w czasie rzeczywistym, umożliwiają tworzenie realistycznych wizualizacji. ARCHLine.XP oferuje, dzięki kompatybilności z wieloma formatami 2D i 3D (dwg/dxf, 3ds, obj, fbx, skp, ifc), opcję eksportu projektów do zewnętrznych silników renderujących, takich jak: Artlantis, Thea Renderer, EyeCAD VR, czy Lumion.

Dzięki technologii BIM (Building Information Modeling) użytkownicy programu mogą stworzyć dowolny obiekt architektoniczny, a przenoszenie informacji o projekcie pomiędzy różnymi programami odbywa się bez utraty danych. BIM to również możliwość współpracy specjalistów z różnych dziedzin w jednym pliku projektu.

Oprogramowanie wyróżnia przejrzysty interfejs i użycie graficznych podpowiedzi. W rezultacie ARCHLine.XP jest czytelny i intuicyjny w obsłudze, co docenią początkujący i zaawansowani użytkownicy.

Uwaga!

Wersja testowa umożliwia przetestowanie wszystkich funkcji programu przez 30 dni. W celu pobrania demo ARCHLine.XP należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie polskiego dystrybutora. Link z plikiem instalacyjnym zostanie przesłany na podany w formularzu adres e-mail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!