r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ASP .NET Część II - prawdziwy hit dla programistów i webmasterów !!!

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś w portalu użytkowników Windows Server 2003 ukazał się drugi odcinek bardzo atrakcyjnego kursu poświęconego tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem najnowszej technologii Microsoft ASP.NET. Kurs jest tworzony w bardzo przystępnej i ciekawej formie. Druga część kursu porusza zagadnienia związane z tworzeniem stron interaktywnych, w ramach przykładu autor prezentuje proces tworzenia gry webowej - Sapera. Całość cyklu objąć ma dziesięć odcinków, po lekturze których czytelnik powinien nabyć odpowiednie umiejętności pozwalające na samodzielne tworzenie dynamicznych serwisów webowych w ASP.NET zorientowanych wokół danych organizowanych przez XML lub SQL.

Na łamach Portalu dostępna jest nadal również pierwsza część cyklu, spóźnieni więc nie muszą się załamywać ;) Pierwsza część omawia podstawy samej platformy .NET oraz jej związek z ASP.NET czy ASP i stanowi wstęp teoretyczny do dalszych, bardziej praktycznych części.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.