r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Activity Monitor 11.0.2.3772

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Activity Monitor to potężne oprogramowanie do monitorowania komputerów w sieci LAN, dostarczające w czasie rzeczywistym szczegółowych informacji o wszystkich operacjach wykonywanych przez użytkowników na poszczególnych stacjach roboczych.

Galeria programu

Narzędzie stworzone zostało z myślą o śledzeniu poczynań pracowników w niewielkich firmach, jednak z powodzeniem wykorzystywane wszędzie tam, gdzie konieczne jest monitorowanie poczynań użytkowników komputera (np. szkolne pracownie komputerowe, biblioteki itp.). Oferuje ono rozbudowaną funkcjonalność, pozwalającą kompleksowo monitorować operacje wykonywane na komputerze, a także generować na ich podstawie raporty o aktywności. Activity Monitor daje możliwość podglądu obrazu pulpitu z komputera zdalnego czy też rejestrowanie informacji o odwiedzanych stronach internetowych i uruchamianych aplikacjach.

Ponadto program potrafi przechowywać pełną historię komunikacji dla każdego użytkownika, obejmującą wysłane/odebrane wiadomości e-mail, rozmowy z użyciem komunikatorów IM (Skype, Yahoo Messenger, AIM (AOL Instant Messenger), ICQ, IRC, MSN Messenger, Windows Live Messenger), a nawet wiadomości publikowane na forach internetowych, blogach, serwisach społecznościowych i innych. Nie zabrakło również funkcji tworzenia zrzutów ekranu, przechwytywania znaków wpisywanych na klawiaturze, monitorowania zewnętrznych nośników danych oraz zdalnego wykonywania różnych operacji na plikach.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni i monitorowanie tylko jednej stacji roboczej.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 18.11.2017 20:43

Brak hasła do instalacji :(

koper000   2 #2 25.08.2017 16:31

Czyli co jak mam router i dwa kompy podpięte to mi pokaże Komp matkę i ten co w Wifi?

Bogdan_G   19 #1 29.02.2016 21:52

Siaki potężny to program? Wielkie halo, żeby szpiegować inne komputery w sieci.
http://s14.postimg.org/gjevvz60x/001214.jpg
Pewnie w uzasadnionych przypadkach to bat na hakera z sieci.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.