r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Premiere Elements 2018

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja filmów

Premiere Elements to program do montażu filmów przygotowany z myślą o początkujących użytkownikach. Jego podstawową zaletą są wbudowane instrukcje i uproszczone narzędzia, dzięki którym można szybko osiągnąć upragnione efekty. Poza nimi znajdziemy tu także klasyczny edytor, który zadowoli także bardziej zaawansowanych użytkowników.

Galeria programu

Program można testować przez 30 dni. Przed pobraniem wymagane jest logowanie na stronie Adobe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sprawdzamy nowości w Photoshop Elements i Premiere Elements 14

17
OPROGRAMOWANIE 25.09.2015 | Anna Rymsza

W przeddzień rozpoczęcia konferencji Adobe MAX udostępnione zostały nowe wersje programów z serii „Elements”, czyli kierowanych do mniej wymagających i początkujących użytkowników. W Photoshop Elements 14 znalazły się między innymi narzędzia do niwelowania poruszenia ze zdjęć robionych „z ręki” oraz znany już mechanizm usuwania mgły. Premiere Elements 14 wprowadza instrukcję dla efektu Color Pop, który zachwycił użytkowników poprzedniej wersji Photoshop Elements, obsługę filmów 4K i efektowne, animowane napisy. Przy tworzeniu wersji 14 programów firma Adobe kierowała się potrzebą życia…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.