r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe zapowiada warsztaty Creative Summer 2013

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

29 lipca rozpocznie się Adobe Creative Summer 2013 — dwutygodniowy cykl bezpłatnych warsztatów wideo, podczas których wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z możliwościami narzędzi dostępnych w Creative Cloud. W ramach seminariów codziennie na kanale Adobe Polska na Youtube publikowane będą nagrania pokazujące w jaki sposób można wykorzystać aplikacje do pracy nad multimediami, grafiką komputerową, edycją zdjęć i materiałów wideo czy tworzenia stron internetowych. Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane również sposoby wykorzystania w pracy społeczności Behance.

Program warsztatów podzielono na dwie części: w pierwszym tygodniu seminaria dotyczyć będą tematyki designu i projektowania zaawansowanych stron internetowych, natomiast kolejne siedem dni zostanie poświęconych na edycję zdjęć i wideo. Wśród prelegentów pojawią się: Marek Błędowski (twórca oprawy graficznej do filmów i dla telewizji), Piotr Janowczyk (wykładowca Akademii Fotografii, rysownik, twórca murali), Paweł Molga (specjalista ds. technologii środowisk graficznych i wydawniczych), Piotr Walczyszyn (projektant stron internetowych i aplikacji mobilnych) oraz Paweł Zakrzewski (specjalista ds. DTP, fotografii cyfrowej, grafiki komputerowej, publikacji na tablety).

r   e   k   l   a   m   a

Grafika, którą Piotr Janowczyk przygotuje na potrzeby warsztatów Adobe Creative Summer, zostanie przeniesiona w formie muralu na jedną ze ścian budynku w centrum Warszawy.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.