Panasonic RP-HT460E-K - dobre słuchawki w przystępnej cenie

Witaj gawiedzi!

Ponieważ wszelkie orkany, huragany i inne katastrofy pogodowe, którym człowiek zwykł z niewyjaśnionego dla mnie powodu nadawać imiona przeminęły, a ostatnie ślady po śniegu za oknem zdążyły stopnieć, pozostawiając po sobie jedynie nadzieję, że na tym się zima nie skończy, nastały idealne warunki, aby napisać coś nowego na tym nieszczęściu zwanym moim blogiem.

PlanetSide 2, czyli strzelanka, MMO i strategia w jednym

Witaj, drogi czytelniku :)

Dużo wody w Wiśle upłynęło od czasu, kiedy ostatnio coś wyskrobałem na moim skromnym blogu, jednak mam nadzieję, że bardzo z wprawy nie wyszedłem i mój tekst nie odstraszy Cię od opisywanego tytułu, a może nawet zachęci do jego przetestowania ;)

Ogólniki

PlanetSide 2 jest grą wydaną przez Sony Online Entertainment w listopadzie zeszłego roku na PC (w planach jest wersja na PS4), a jej dystrybucja jest oparta o zasady Free To Play. Można ją pobrać zarówno

UPC, czyli jak dać się zrobić w konia

Witam Cię w tym przepięknym, aczkolwiek w Warszawie nieco pochmurnym dniu. Jako że koniec świata i święta za pasem, a sylwestrowe Achtungi jeszcze nie zaczęły strzelać, to przyszło mi dzisiaj zająć się pewna niemiłą sprawą dotyczącą tytułowej firmy. Zacznę może jednak po kolei...

W połowie listopada, 16 dokładnie, z racji wykupienia firmy Aster (jak ja za nią tęsknię ;( ) i skończenia z nią umowy należało podpisać nową.

Na co komu Ósemka, skoro może zmodyfikować Siódemkę?

Autor nie ma na celu upodobnienia Windowsa 7 do jego "następcy"!

Greetings, my dear reader. Tym oto akcentem, nawiązującym do czekającej mnie jutro próbnej matury z języka angielskiego, witam Cię po prawie 3-miesięcznej przerwie w pisaniu blogów :)

Przyczyn takiego nieróbstwa było kilka, ale najważniejszą był brak polskiego języka na płycie instalacyjnej Linuksa Mint, a więc i brak polskich znaków. Jednak na początku bieżącego miesiąca udało mi się w końcu zakupić wymarzony dysk twardy, jakim jest Samsung SSD 830 Series o pojemności 128GB :)

Własna, darmowa* orkiestra - o programie Podium Free

Nie jest odkryciem, że komputery towarzyszą nam w każdej dziedzinie życia- jako encyklopedie, książki kucharskie, tłumacze, domowe centra rozrywki czy narzędzia pracy. Sprawiają, że każde możliwe zajęcie jest prostsze, krótsze i wymaga od nas mniej wysiłku. W praktycznie każdym przypadku mamy do wyboru szeroki wachlarz oprogramowania i usług ułatwiających nam dane zadanie, które można podzielić na darmowe* i płatne.

O głupocie i krótkowzroczności, czyli największych wrogach człowieka (remastered)

Witam Cię czytelniku DP! Ponieważ poprzednia wersja tego wpisu była długa i niedopracowana, zrobiłem go od nowa, a starą próbę usunąłem, aby nie raziła oczu opinii publicznej. Chciałbym tutaj serdecznie podziękować użytkownikowi MaxDamage, którego komentarz zachęcił mnie do zrobienia wszystkiego od nowa. (Ponieważ znowu mi wyszła kobyła, to mam radę dla leniwych- równie dobrze można zacząć czytać od rozdziału "Koniec świata".)

Życzę miłej lektury ;)

Wpis o niczym #1 - Programy do obróbki i odtwarzania multimediów

UWAGA!!!

Blog ten powstaje ręką amatora, który praktycznie nic nie wie o zagadnieniu, o którym pisze ;p

(Wszystkie poniżej prezentowane programy są za darmo*)

Wstęp

Mając już minimalną wiedzę i nieodpartą chęć napisania czegokolwiek rozpoczynam serię wpisów "o niczym", czyli o programach bądź sprawach, o których "każdy" wie. Nie wiem, po co to robię i nie wiem, czy komukolwiek pomogą zamieszczone tu informacje, jednakże użytkownik arekman5