Andoapka: Moja@gazetka

Chyba większość z nas lubi tanie zakupy? Prawda? Często przeczesujemy internet w poszukiwaniu ciekawej oferty, a być może coś nas zaciekawi. Wszelkiej maści sklepy również prześcigają się w zaoferowaniu nam świetnych cen na produkty dostępne w swojej ofercie. Czy zatem można jakoś ułatwić to "szukanie"? Można... Moja@gazetka robi to w łatwy sposób.

Czym jest ta aplikacja? Jest to aplikacja będąca swojego rodzaju zbiorem wszelkiej maści gazetek handlowych różnych sklepów i to nie tylko typowo spożywczych – znajdziemy także gazetki z innej branży. Sama aplikacja jest dość prosto – choć schludnie zbudowana – głównym jej elementem są cztery funkcjonalne zakładki, dzięki którym zobaczymy podgląd aktualnych promocji, przejrzymy gazetki z naszych ulubionych sklepów, zaglądniemy do gazetek z ulubionej kategorii sklepów czy przejrzymy ofertę wszystkich sklepów. Jak widać możliwości przeglądania i filtrowania nie brakuje.

Samo przeglądanie gazetek nie jest problematyczne. Swobodnymi ruchami "przeciągnięć" palca przeglądamy kolejne strony oferty. Nie zabrakło także obsługi powiększania za pomocą multi-toucha – działa to dość płynnie i jest bardzo intuicyjne. Jak wspomniałem wcześniej możemy spośród listy wszystkich sklepów w szybki sposób – zaznaczając odpowiednią gwiazdkę obok sklepu – oznaczyć go jako nasz ulubiony, dzięki czemu możemy przeglądać oferty tylko z określonych wybranych przez nas miejsc. Jest to ciekawa funkcjonalność szczególnie, gdy nie mamy w swoim mieście wszystkich sklepów. Dla gazetek typowo "regionalnych" możemy wprowadzić np. Lokalizację naszego miejsca zamieszkania. Również przydatna funkcja.

Niestety aplikacja posiada także minusy. Szczególnym jest tutaj brak możliwości przeglądania offline i pobierania wspomnianych gazetek na nasze urządzenia. Potrzebne jest tutaj ciągłe połączenie z internetem. Kolejną rzeczą jaka mogłaby się pojawić to możliwość pokazania jedynie ofert (gazetek), które obowiązują w danym dniu – czasem bowiem możemy zobaczyć oferty, które pojawią się za kilka dni, choć to oczywiście plus – można wtedy bowiem zaplanować zakupy :)

Podsumowując Moja@gazetka to ciekawa i dość przydatna aplikacja pomagająca odnaleźć się w gąszczu ciągłych promocji. W miarę aktualizacji pojawia się także coraz więcej sklepów, ofert co tylko wzmaga apetyt na zakupy.

Wszelkie znaki i oferty są przedstawione jedynie w celach reklamowych.

Oczywiście każdy ma własne zdanie dotyczące danych kwestii nie zamierzam go w żaden sposób podważać, czy obrażać kogokolwiek w jakikolwiek sposób. Przepraszam także za ewentualne błędy.