reklama

Angry Birds: Star Wars II ze specjalnymi zabawkami 19 września

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Niemal równo rok po premierze Angry Birds: Star Wars przyjdzie nam zagrać w kontynuację kosmicznej odnogi serii — Rovio na 19 września zapowiada jeszcze bardziej napakowaną upierzonymi oraz „uświnionymi” kultowymi postaciami z filmów Gwiezdne Wojny część drugą swego hitu. Oczywiście marketingowcy firmy nie śpią i na rynku równocześnie pojawią się specjalne zabawki od Hasbro do zbierania, które będzie można wteleportować do gry.

Jeśli moc w nas będzie słaba i na dłużej zatniemy się na jakimś poziomie, pomoże nam chociażby Yoda z dziobem — wystarczy go umieścić na podstawce TelePod komunikującej się z urządzeniem, na którym akurat strzelamy ptakami. Figurek ma być przeszło 30 różnych, czyli tyle ile postaci występujących w Angry Birds: Star Wars II. Naturalnie pluszowych przytulanek czy ubranek z bohaterami też w sklepach nie zabraknie. Co ciekawe, gra umożliwi nam teraz opowiedzenie się za drobiową albo bekonową stroną mocy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama