Infinity Wars na weekend

Infinity Wars na weekend21.03.2014 18:18
Infinity Wars na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Infinity Wars - bardzo atrakcyjną graficznie karciankę, która podobna jest nieco do dobrze znanego systemu Magic The Gathering czy wypuszczonego niedawno przez ojców Diablo III wciągającego Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Zabawa opiera się na kolekcjonowaniu kart, by wraz z rozwojem własnej talii móc rozgromić w boju napotkanego przeciwnika. Rozgrywka oczywiście przebiega w turach. Na początku każdej z nich dobieramy kolejną, losową kartę z wcześniej przygotowanej przez siebie puli. Karty ogólnie dzielą się na reprezentujące różnorakie stwory o odmiennych współczynnikach ataku do obrony, w tym także potężnych dowódców oraz karty wsparcia, przykładowo podbijające współczynniki jednostek.

Infinity Wars - Forge Your Empire

Z jednej strony wprowadzamy do gry kolejne siły, by przypuścić ofensywę na fortecę wroga, a z drugiej należy też zostawiać coś w obronie, aby nieprzyjaciel zbyt łatwo nie pozbawił nas sił życiowych. Umiejętność sprawnego manewrowania między atakiem i defensywą to klucz do sukcesu, ale trzeba też postawić na różnorodność wojsk, bo przykładowo przed „latającymi” mogą bronić się wyłącznie inne „latające”. Wraz z poświęcaniem czasu grze zyskuje się punkty doświadczenia i kolejne poziomy gracza co idzie w parze z odblokowywaniem nowych opcji rozgrywki, a także dodatkowych kart.

W trybach zabawy znajdzie się coś dla każdego. Poza wykładającą podstawy rozgrywki Akademią jest także kampania fabularna, opcja rozegrania partii z botami plus oczywiście pojedynki z graczami z całego świata.

Infinity Wars jest grą dopracowaną graficznie i dobrze udźwiękowioną. Bez wątpienia olbrzymim wyróżnikiem produkcji jest to, że karty nie są upiększone statycznymi ilustracjami lecz dynamicznymi animacjami dodającymi kolorytu starciom, które w innym wypadku byłyby dość nużące.

Grę Infinity Wars można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Karciane.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)