Infinity Wars na weekend

Infinity Wars na weekend

Infinity Wars na weekend
Rafał Szramowiat
21.03.2014 18:18

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Infinity Wars - bardzo atrakcyjną graficznie karciankę, która podobna jest nieco do dobrze znanego systemu Magic The Gathering czy wypuszczonego niedawno przez ojców Diablo III wciągającego Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Zabawa opiera się na kolekcjonowaniu kart, by wraz z rozwojem własnej talii móc rozgromić w boju napotkanego przeciwnika. Rozgrywka oczywiście przebiega w turach. Na początku każdej z nich dobieramy kolejną, losową kartę z wcześniej przygotowanej przez siebie puli. Karty ogólnie dzielą się na reprezentujące różnorakie stwory o odmiennych współczynnikach ataku do obrony, w tym także potężnych dowódców oraz karty wsparcia, przykładowo podbijające współczynniki jednostek.

Infinity Wars - Forge Your Empire

Z jednej strony wprowadzamy do gry kolejne siły, by przypuścić ofensywę na fortecę wroga, a z drugiej należy też zostawiać coś w obronie, aby nieprzyjaciel zbyt łatwo nie pozbawił nas sił życiowych. Umiejętność sprawnego manewrowania między atakiem i defensywą to klucz do sukcesu, ale trzeba też postawić na różnorodność wojsk, bo przykładowo przed „latającymi” mogą bronić się wyłącznie inne „latające”. Wraz z poświęcaniem czasu grze zyskuje się punkty doświadczenia i kolejne poziomy gracza co idzie w parze z odblokowywaniem nowych opcji rozgrywki, a także dodatkowych kart.

W trybach zabawy znajdzie się coś dla każdego. Poza wykładającą podstawy rozgrywki Akademią jest także kampania fabularna, opcja rozegrania partii z botami plus oczywiście pojedynki z graczami z całego świata.

Infinity Wars jest grą dopracowaną graficznie i dobrze udźwiękowioną. Bez wątpienia olbrzymim wyróżnikiem produkcji jest to, że karty nie są upiększone statycznymi ilustracjami lecz dynamicznymi animacjami dodającymi kolorytu starciom, które w innym wypadku byłyby dość nużące.

Grę Infinity Wars można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Karciane.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Happy Wars na weekend
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (2)