AntiVirenKit 2004 Professional zwycięzcą!

Strona główna Aktualności

O autorze

Niemieckie czasopismo komputerowe Computer Bild w numerze 11/2004 (odpowiednik polskiego Komputer Świat) zamieściło wyniki testu programów antywirusowych. Niekwestionowanym zwycięzcą został AntiVirenKit 2004 professional firmy G DATA Software ze Szczecinka.

"Oto zwycięzca testu: łatwy w obsłudze, solidna obsługa techniczna i doskonałe wyniki w wykrywaniu wirusów. AntiVirenKit wykrył w trakcie testu wszystkie złośliwe programy - wirusy, trojany i robaki. Co ważne, rozpoznane zostały także stare i bardzo rzadkie przypadki. Jak widać technologia dwóch skanerów sprawdza się bez zarzutu.(...) Program wykrywa wirusy także w spakowanych załącznikach poczty, i to we współpracy z wszystkimi powszechnie stosowanymi programami pocztowymi.(...)"

W czerwcu AntiVirenKit 2004 Professional otrzymał również kolejne wyróżnienie za 100% wykrywalność, przyznawane przez magazyn VIRUS BULLETIN.

AntiVirenKit 2004 Professional oraz nowy produkt AntiVirenKit 2004 Client/Server nabyć można w zaprzyjaźnionym z nami sklepie internetowym CH Studio, w cenie odpowiednio 130 zł netto (159 z VAT) i 1000 zł netto (1220 z VAT).

© dobreprogramy
s