AsteroidX

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

AsteroidX jest bardzo nowoczesną produkcją, która składa oczywiście hołd klasycznej automatowej strzelance z kosmicznymi skałami w rolach głównych. Stary i doskonale znany pomysł wzbogacany jest tutaj na wszystkich frontach. Ten bezpłatny projekt oferuje fenomenalnej jakości oprawę graficzną oraz udźwiękowienie, zaś rozgrywka tutaj jest niezwykle dynamiczna i została rozbudowana o nowe przydatne opcje.

Tytuł obsługuje światowy ranking, dlatego warto przy uruchomieniu gry zdefiniować sobie hasło dla profilu. Potem nasze zadanie sprowadza się do jednego, należy jak najdłużej przetrwać w zaśmieconej galaktyce, a co za tym idzie osiągnąć możliwie najwyższy wynik punktowy. Automatycznie strzelającym statkiem sterujemy myszą. Leci on zawsze w stronę kursora. Dodatkowo lewy klik to chwilowe przyśpieszenie.

Grafika ma dawać złudzenie zabawy na prawdziwym automacie z monitorem CRT, z charakterystycznie zaokrąglonymi rogami. Poza asteroidami, wrogiem gracza są także różne przelatujące przeszkadzajki, jak jednostki obcych czy ogniste meteory. Na szczęście pojawiają się również bonusy o odmiennych właściwościach do zebrania. Łatwo je poznać po ikonkach. Chodzi np. o pole ochronne czy dewastujący wybuch.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!