Asystent Firma 2018 18.8.27

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Asystent Firma to rozbudowany program wspomagający pracę działów handlowych, posiada wbudowany CRM do zarządzania danymi kontaktowymi, możliwość planowania zadań oraz ich monitorowanie, moduł wystawiania faktur, książkę korespondencji, magazyn, zamówienia, dyspozycje wydania.

Umożliwia weryfikację: NIP, REGON, PESEL, ISBN, IBAN, e-mail oraz kodów pocztowych. Asystent Firma pozwala na tworzenie grup oraz własnych tabel do przechowywania danych. Możliwości dodatkowe to szyfrowanie danych, szybkie wyszukiwanie, rozbudowane dane kontaktowe, możliwość prowadzenia wielu baz danych, wewnętrzny komunikator, obsługa kodowania UTF8, synchronizacja danych poprzez import/export, import z zewnętrznych baz danych oraz z plików CSV, kalkulator odsetkowy itp.

W wersji Biznes potrafi współpracować z serwerem MySQL, PostgreSQL, FireBird, MSSQL, Oracle.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #24 28.04.2016 11:32

a u mnie szał jest. Mi ułatwia bardzo pracę na programie chmura, połączyłam bazy i korzystam i z normalnej wersji i jak jestem w terenie z przeglądarki się łączę oprócz tego masowy mailing i sms to jest dobre rozwiązanie dla firm. polecam

  #23 03.03.2016 16:13

Szału brak. Potestowałem bo myślałem, że coś zmienię, ale mówie kateorycznie nie. Działam na razie na systim.pl i póki co nic lepszego nie ma, nawet żebym zmienił.

  #22 01.02.2016 13:00

Program łatwy i prosty w obsłudze. Jak dla mojej firmy idealny i cena przystępna jak na tego typu programy do obsługi firm.

walgav   17 #21 19.06.2015 18:17

zobaczę u siebie

stasik   1 #20 22.04.2014 11:30

@ssoo (niezalogowany): kolego wiele darmowych programów nie ma częstych aktualizacji i pomocy technicznej. Prowadząc firmęto powinieneś o tym wiedzieć. no i dobrze ktoś napisał że jest najlepszy w sowijej klasie cenowej. Ludzie oczekujecie nie wiadomo czego za kilka zł. Poza tym, przed kupnem programu należy dokładnie wyczytać jego funkcjonalności lub ich brak i dopiero wtedy decydować się na zakup. Pracując w FIRMIE powienieneś o tym dobrze wiedzieć. ale sądzoac na ilość jadu jaki wylewasz nie sądzę żebyś był kimś realnym ;) ja np. używam korporacji. wydałem troche kaski ale taki mam zakres w firmie i muszę mieć wszystko. także kolego jeżeli jesteś realny to proszę Cię Czytaj ze zrozumieniem i bądź na tyle dorosły jeżeli coś kupujesz bo oczekujesz złotych gór a zapłaciłeś za program tyle jak za półroczny zapas papieru ksero do firmy ;) zawsze pozostaje Comarch lub insertt który koszuje już tyle co średniej klasy samochód ;) ale to już Twój wybór a przypominam że być przedsiębiorca w tym kraju daje do myślenia i trzeba liczyć kazdy grosz, nawet jeżeli hcodzi o program. pozdrawiam

  #19 19.04.2014 23:46

Hehh dobre, ten program kosztuje 400 zł a ma możliwości programu za 20 tys. Śmieszne są wasze wypowiedzi. Jak chcecie dobry program do musicie kupić coś Comarcha ale tam ceny od 200 tys zł. Zapraszam! Ja testuje program i jest mocny w swojej klasie.

  #18 09.03.2014 16:57

Niestety program słaby!!! Kupiliśmy Asystenta Produkcja bo podczas testów wydawał się ok ale w pracy TRAGEDIA twórcy nie przewidzieli że program może ktoś kupi i zacznie na nim pracować. Wiele darmowych programów waży około 200MB a ten ok 30MB więc co za tym idzie brak jest wielu jak to mówią na Infolini Funkcjonalności, jeżeli ktoś nigdy nie pracował na żadnym programie to może jakoś się z tym pogodzi ale ludzie obyci w temacie poczują jak by dostali wersję DEMO i to jeszcze na Nokie 3310. Naliczanie nr na dokumentach magazynowych Tragedia bo jak się ma więcej niż 1 magazyn a w dodatku niektóre tylko na użytek firmy to program nie nalicza nr osobno na magazyn tylko wszystkie razem :/ i wychodzą jaja z PZ i RW
Wystawianie KW i KP niedorobione
Funkcja automatycznego KW niedorobiona
Faktury zaliczkowe niedorobione ITP.
Najgorsze jest to że twórcy nie widzą w tym problemu.
PODSUMOWANIE: do małego kiosku ok bo tanio ale dla firm NIE!!!

  #17 22.07.2013 09:03

ja w firmie mam Bizin

za darmo do fakturowania i magazynowania

  #16 25.05.2013 12:09

Tam szmelc... rzeba umieć korzystać ;D dla mnie program w pyte

  #15 19.10.2012 09:09

szmelc! pełno błędów

Komentarze do poprzednich wersji

  #14 12.11.2011 12:14

COD-sido jak chesz wszystko chaotycznie zrobic to wiadomo, że ci się nie uda bo program ma jedną logiczna zasade, do dodawania dokumentów jest zielony plus a jak juz jestes w zamowieniu to masz przycisk wystaw dokument sprzedazy jest bardzo widoczny i to wszystko w temacie, wiec nie kumam totalnie stwierdzenia droga przez mękę ja uzywam tego programu i wystawiam 4500 samych faktur rocznie. Nie zapominaj, że do zamowienia mozesz wystawic wiele faktur! :)

COD-sido   2 #13 27.10.2011 23:01

Widżet:" ...bardzo intuicyjny" ??? masz rację, to tylko Twoja opinia. Tu nie ma nic z intuicyjnej obsługi. Brak nawet podstawowej logiki przy wystawianiu dokumentów. Zrobienie zamówienia, potem wystawienie do niego FV to droga przez mękę. Autorzy chyba nigdy nie robili nic od deski do deski w tym programie, tylko skupili się na dodawaniu kolejnych funkcji, zapominając o powiązaniu ich ze sobą. Wg mnie program ma wiele błędów, jest chaotyczny i nie nadaje się do używania w firmie.

  #12 05.10.2011 20:39

@Widżet ja stawiam, że WF-maga nie kumają nawet autorzy. ;p

  #11 01.10.2011 22:35

Po testach program jest jak dla mnie Uwaga ! (to jest tylko moja prywatna opinia) - bardzo intuicyjny, modulowość program ma takie zalety, że przy nauczeniu się pracy na jednym module (nauka sprowadza się do opanowania dodaj, usuń, edytuj są zawsze w tym samym miejscu na gorze) mozna pracowac na pozostalych modulach tak samo szybko .... czyli to czego inne programy mi nie daly. Ja np. WF-mag, którego do dzisiaj nie kumam.

gavron   6 #10 22.09.2011 16:45

Straszna kobyła! Mnóstwo opcji, które przytłaczają, niektóre całkowicie zbędne. Program rozbudowany i napchany do granic absurdu.
Na minus:
- Kompletnie nieintuicyjny.
- Duże, nachalne ikony.
- Dość powolny, każda opcja się wczytuje.
- Chaotyczny.
- Najpotrzebniejszych rzeczy nie ma pod ręką.
- Natłok zbędnych opcji.
- W rozdzielczości 1024x768 nie da się pracować, trzeba przesuwać okna.
- Niezrozumiałe opisy.
- Nie wystawisz szybko faktury.

Na plus.
+ Niby ma wszystko.
+ Cena.
+ Najniższa opcja ma sporo możliwości.

Generalnie program trochę za dużo ma poupychane i jest nieczytelny, nieergonomiczny, ciężko cokolwiek znaleźć.

  #9 24.08.2011 08:10

Jak dla mnie Asystent to najlepsze co może być, zwłaszcza w porównaniu z konkurencją. Cena do jakości to klasa sama dla siebie. No i jeszcze obsługa techniczna, zawsze odpowiadają na maile z pytaniami, co ułatwia pracę.
Ps. Ostatnio Asystent zaczął działać jakoś stabilniej?

  #8 22.08.2011 14:23

Program ma pewne wady, bo sam sie zaciałem kila razy ale to chyba normalne bo szukałem innych programów, nie wspomnę, że w tej cenie nie ma równego, ostatnia wersja mnie mile zaskoczyła bo jest stabilna !!! Program ma zmiany stawki vat i nie muszę wykupywać aktualizacji za 150 zł jak to miało sie u moich znajomych. A znając nasz rząd zmiany stawek mogą sie powtórzyć. Problemów poniższych, które napisali moi poprzednicy nie zaważyłem chyba ,ze macie jakieś badziewka poinstalowane to wtedy pretencje możecie mniec do samych siebie. Są częste aktualizacje ale lepsze to niż żadne. Panowie powiedzie mi jaki inny program jest lepszy od Asystenta Firmy 2011? bo ciężko mi się ustosunkować do waszych wypowiedzi, wcześniej pracowałem na WFmagu, a jeszcze wcześniej na subiekcie tyle ,ze nie dałem rady sie na nich połapać i dostawałem oczopląsu dla tego mam Asystenta Firme.

  #7 10.05.2011 22:22

Niestety program Asystent firma 2011 poza miłym pozornie interfejsem jest całkowicie nieprzystosowany do profesjonalnej pracy.
- Pozycje ze stanu magazynowego przy składaniu zamówienia samoczynnie się podmieniają,
- brak powiązania między ofertą a następnie złożeniem zamówienia (pojawiają się puste pola) zamiast dodanych pozycji w ofercie (takie jest założenie tego programu, ale już niedopracowane),
- program sam nie wiadomo dlaczego zmienia sobie ceny ( o 1, 2 lub 3 grosze) co może doprowadzić do szału, każdorazowa kontrola lub też ręczne zmienianie ceny.
- Brak możliwości wystawiania korekt w przypadku faktur zaliczkowych,
- częste i nagle wyskakujące błędy jedyne co to sugerujące ściągnięcie najnowszej wersji programu.
- Rzesza raportów, kompletnie nieprzydatnych, bo niestety podają nieprawdziwe dane (raporty nie zaczytują wszystkich transakcji).

Reasumując jeżeli ktoś chce na poważnie podejść do zarządzania swoją firmą to ten program w ogóle się do tego nie nadaje. Twórcy powinni się skupić na stabilności a nie na interfejsie. A kupcom odradzam oszczędności w tym temacie, bo zdecydowanie nie warto niszczyć sobie nerwów i tracić czas na zastanawianie się czy aby program podaje poprawne informacje.

  #6 15.04.2011 13:23

Nie sugerujcie się jego z pozoru ciekawym wyglądem i funkcjonalnością. Ten program to masakra! Sam zmienia dane, np. ceny produktów. Poza tym mnóstwo błędów i niejasności. Jak widać jakość jednak musi iść w parze z ceną. Oszczędność pieniędzy teoretycznie, ale ile nerwów za to przy jego obsłudze...Gdybym miała powierzyć komuś prowadzenie swojej firmy przy pomocy tego programu to nie byłoby na to najmniejszej szansy. Szczerze NIE POLECAM, bo to jest żart, a nie narzędzie, które ma ułatwiać pracę.

  #5 12.01.2011 08:16

Kupiłem wersję 2009 tego programu i mimo że wydaje się dosyć ciekawy to panuje w nim niesamowity chaos. Dużo niepotrzebnych "wodotrysków" zamiast pomagać to przeszkadza. Autor, pomimo mojej interwencji ws wykrytych błędów, wydaje się zlewać temat.
W tej wersji widzę ulepszenia graficzne i niewielkie zmiany kosmetyczne.
Trzeba przyznać że założenie jest świetne i dużo rzeczy jest dosyć fajnie pomyślane jednak mam wrażenie że autor zamiast skupić się na stabilności i niezawodności stara się ulepszać go graficznie. Jak wiemy, w programach tego typu jest to sprawa drugorzędna. Najważniejsze to stabilny soft a niestety o tym programie tego nie można powiedzieć.