Atlas grzybów 2.65f

Strona główna Android Edukacja i nauka Biologia i chemia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Atlas grzybów to aplikacja dla grzybiarzy, zawierająca opisy gatunków, zdjęcia i czytelne ostrzeżenia o trujących grzybach.

Aplikacja jest bardzo intuicyjna – wystarczy znaleźć grzyb wyglądający podobnie na liście zawierającej zdjęcia i od razu można dowiedzieć się, czy spożycie go grozi jakimiś konsekwencjami. Każdy z gatunków ma ponadto swoją kartę, gdzie znajduje się więcej zdjęć, alternatywne nazwy, opis, a także piktogramy informujące o blaszkach / gąbce, okresie wegetacji i miejscach, gdzie można dany grzyb spotkać.

Poza bazą grzybów aplikacja zawiera przydatną mapę, na której można oznaczać swoje miejsca – na przykład parking lub ulubione siedliska grzybków. Można do nich łatwo wrócić z pomocą GPS-u w smartfonie.

Pamiętaj, że jeli nie jesteś pewien co do jadalności jakiegoś grzyba nigdy nie sugeruj się wyłącznie Atlasem Grzybów. Zanim spożyjesz dany gatunek upewnij się, sprawdzając w innych źródłach, że nic Ci nie grozi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję