BOOTICE BOOTICE 1.3.4.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BOOTICE to niewielkie, ale oferujące olbrzymie możliwości narzędzie, służące do zarządzania sektorami rozruchowymi dysków twardych. Z jego pomocą m.in. wykonamy, a w razie potrzeby przywrócimy kopię zapasową rekordów MBR, PBR oraz tablicy partycji wskazanego woluminu.

Program przydatny okazać się może również podczas zarządzania partycjami, ich aktywowania, zmiany ID lub litery dysku, formatowania, a także ukrywania w systemie Windows. Pozwala on również instalować na urządzeniu różnego typu sektory MBR (WWE, GRUB4DOS, GRUB, Lvyanan, Plop Boot Manager, UltraISO, oraz Windows NT 5.x\6.x MBR). Twórcy wyposażyli BOOTICE we wbudowany edytor, umożliwiający modyfikację w systemie szesnastkowym (HEX) dowolnych sektorów dysku.

Narzędzie BOOTICE obsługiwane może być w trybie tekstowym. Z racji wielu możliwych do wykonania przy jego użyciu zaawansowanych operacji (mogących powodować problemy z uruchomieniem systemu) korzystanie z programu zalecamy raczej doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Naprawia po eksperymentach z ISO
Wymaga znajomości prawidłowych parametrów
ocena użytkownika
05.05.2020 10:14 • Recenzja do wersji 1.3.4.0

Program prosto-trudny. Ilość funkcji nie jest przytłaczająca, ale bez znajomości właściwych parametrów możemy naplątać jeszcze bardziej i spowodować, że system w ogóle nie odczyta nośnika. Dlatego używać - jak najbardziej, ale po przygotowaniu się.

Duże możliwości, naprawia MBRy.
Nie znalazłem, ale nie jestem ekspertem, więc może jakieś są?
ocena użytkownika
21.02.2017 21:48 • Recenzja do wersji 1.3.3.2

Bardzo funkcjonalny i bezproblemowy program. Naprawiłem nim to co zepsułem za pomocą Paragon Part. Manager ; )