r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BRAIN / OUT na weekend, czyli tak to się robi w byłym ZSRR

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy BRAIN / OUT – prostą, dynamiczną strzelaninę 2D przedstawioną w nieco nostalgicznym, postradzieckim klimacie z głównym naciskiem na zwinność i taktykę. Gra jest mało skomplikowana i łatwa w opanowaniu, ale wbrew pozorom wyśrubowana pod kątem zręcznościowym.

Tytuł dostępny jest również dla systemów macOS i Linux.

Gracz porusza się po niewielkich rozmiarów statycznej planszy, starając się realizować klasyczny dla tego typu pozycji scenariusz polegający na wybiciu jak największej ilości przeciwników przy minimalnych stratach własnych.

r   e   k   l   a   m   a

Wszystko odbywa się w 3 podstawowych trybach: Domination, Normal lub Deathmatch, w których możemy działać w pojedynkę lub w drużynie. Dzięki możliwości szybkiego opanowania systemu ruchu postaci, a także każdej z kilku dostępnych map, można od razu skupić się na kluczowych kwestiach czyli dobrej taktyce i celności.

Do dyspozycji graczy oddanych zostało kilkadziesiąt rodzajów rozmaitych broni, a ich odkrywanie i zdobywanie następuje systematycznie wraz z postępem w grze. Istotą i kluczem do sukcesu w grze są tylko i wyłącznie nasze zdolności i nabyte w trakcie rozgrywki umiejętności. Tu nie da się kupić doświadczenia.

W BRAIN / OUT gra się bardzo sympatycznie. Tytuł posiada minimalistyczną lecz świetnie wpasowującą się w klimat całej rozgrywki oprawę audiowizualną, a drobne niedoróbki rekompensuje tu ciekawy system osiągnięć i rozwoju postaci oraz wysoka grywalność, a przy tym niskie wymagania sprzętowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.