r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BSA uświadamia najmłodszych

Strona główna Aktualności

Business Software Alliance, międzynarodowe stowarzyszenie promujące legalne oprogramowanie, rozpoczęło kampanię mającą na celu uświadamianie najmłodszych. Kampania Play It Cyber Safe ma na celu uświadamianie dzieci w zakresie negatywnych skutków piractwa komputerowego.

Na stronie PlayItCyberSafe znajdują się materiały informacyjne również rodziców i nauczycieli, dzieciom informacje serwuje poprzez zabawę maskotka kampanii - tchórzofretka. Przygotowano dla najmłodszych 3 gry - rzucanie w piratów i przedmioty z procederem się kojarzące piłką, gra memory - odsłanianie kart z przedmiotami również kojarzącymi się z piractwem oraz odpowiednie puzzle.

Na efekty pracy u podstaw przyjdzie nam jeszcze poczekać, dziwne tylko, że BSA poprzestało jedynie na próbie dotarcia do anglojęzycznych młodych użytkowników komputerów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.