Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Bananowe diodowanie

Ktoś mi powiedział, że od kogoś słyszał, że ktoś przeczytał, że chcecie więcej wpisów o diodzie. Proszę bardzo =)

Skoro redakcja tym razem udostępniła powiadomienia o diodze mailem, trzeba było sobie jakoś poradzić z tym, żebym o mailu wiedział o każdej porze dnia i nocy. Jako, że mam Red Bull Mobile na kartę nie było z tym większego problemu. Po doładowaniu za 50 zł dostaję 5 miesięcy ważności konta, paczkę 500 MB, po której wykorzystaniu internet zwalnia do 32 kb/s ale jest zapewniony przez cały okres ważności konta "za darmo". Przez co mogłem sobie pozwolić na automatyczne sprawdzanie maila co 5 min. Następnie wybrałem sobie jakąś wystarczająco głośną i piskliwą melodię, żebym mógł nawet będąc na innym piętrze domu usłyszeć moją komórkę, poza tym ten dźwięk powinien być w stanie zbudzić mnie nawet w środku nocy. Niestety Disco Polo, które preferuję nie spełniało tych warunków dlatego znalazłem coś takiego. W połączeniu z xLOUD w mojej Xperii P, który zwiększa głośność zewnętrznego głośnika, przy czym dźwięk też jest nieco bardziej piskliwy, otrzymałem niezawodny duet. Tak przygotowany mogłem zaczynać konkurs z diodą.

Od pierwszego dnia diodowania maile przychodziły tak, że spokojnie mogłem szybko odpowiadać. To znaczy w pierwszy dzień dostałem maila, że za 20 min będzie dioda, ale coś się zagapiłem i odpowiedziałem 15 min po zapaleniu diody. Na szczęście był falstart i prawie wszyscy, którzy odpowiedzieli przez pierwsze 30 min dostali komplet punktów.

Niestety po kilku pytaniach już miałem na koncie nieprawidłowe odpowiedzi, ale zawsze odpowiadałem w przeciągu kilku sekund/minut. W końcu postanowiłem pobawić się w snajpera, bo zawsze lepiej wygrać coś niż nic, a brakowało mi jeszcze jednej koszulki do kolekcji. Na początku zabawy w strzelca bywało tak, że odpowiadałem w przeciągu 6-10 sekund (przynajmniej tak mi się wydawało), ale niestety zawsze błędnie. Jak już udawało mi się poprawnie i szybko odpowiedzieć to byłem na 5 miejscu w dziennym z czasem ok. 10 sekund (18 września), albo na 8 z czasem ok. 12 sekund (20 września). W końcu, gdy najmniej się tego spodziewałem 25 września z czasem ok. 11 sekund udało mi się zgarnąć nagrodę dzienną. Byłem wtedy na 3 miejscu, ale jako, że nie można było w konkursie z diodą dwa razy wygrać tej samej nagrody, a osoba z drugim czasem (piprun) miała już nagrodę, więc powędrowała ona do mnie.

Później jeszcze próbowałem co nieco ugrać w tygodniówce, ale z marnym skutkiem. Trzeba cieszyć się z tego co się ma, moim zdaniem konkurs był świetny, a nagroda za codzienne wyczekiwanie diody w postaci portalowej koszulki; co tu gadać przecież ta koszulka jest bezcenna! Dzięki diodowaniu wiele się nauczyłem. Dziękuję za nagrody i za te piękne dni, ale i tak dioda będzie mi się na zawsze kojarzyła z wyżej podlinkowaną muzyczką. Pozdrawiam, Banan =) 

internet inne

Komentarze

0 nowych
gowain   21 #1 15.10.2012 13:51

Też się bawiłem w strzelca i się udało ustrzelić nagrodę dnia :)

A dzwonek...hmm dzwonek?... mocno nie w moim stylu :P

Over   9 #2 15.10.2012 13:53

Dioda:
Bawi,zaskakuje,
Uczy taktycznego myślenia i sprytu,
dlaczego nie ma diody w szkołach?
Społeczeństwo wychowane na "diodzie" lepiej by sobie radziło w życiu :)
Mam racje?
A co do strzelania to nie udało mi się nic trafić ale nie szkodzi, liczyła się dobra zabawa no i sam fakt bo dioda :)

Autor edytował komentarz.
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #3 15.10.2012 15:01

Yyy te pierwsze zdanie to jakaś aluzja do mojego komentarza czy jak :)
Ja niestety jako snajper nie miałem ani razu szczęścia, ale jak już pisałem parokrotnie - zabawa była przednia a to najważniejsze.

Banan   10 #4 15.10.2012 15:10

@Shaki81

Ta, aluzja =P

przemor25   14 #5 15.10.2012 15:10

@Overclocker
Chcesz wychować pokolenie noł-lajfów? ;)
Zamiast filozofować lepiej wyślij mi zgrzewkę piwa, przecież bezinteresownie nie powiadamiałem Cię o powiadomieniach diodowych :P ;]

GL1zdA   12 #6 16.10.2012 11:08

Niestety po pierwszym błędzie w zasadzie da się tylko tak grać. Ja odpuściłem, bo mam zestaw koszulek DP na cały tydzień i jeszcze kilka nieotwartych w szafie ;)

Dimatheus   23 #7 16.10.2012 15:23

Hej,

@ Banan - "W końcu postanowiłem pobawić się w snajpera, bo zawsze lepiej wygrać coś niż nic"

Coś w tym jest. Ja walczyłem dzielnie, ale na 3 pytania przed końcem zaliczyłem błąd i wypadłem z Top 10'ki ostatecznie lądując na miejscu 14-tym. Może nagrody żadnej nie dostałem, ale satysfakcja z takiego miejsca - bezcenna. :)

Pozdrawiam,
Dimatheus