Beat Ball 1.52

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Beat Ball to bardzo udany klon popularnego Arkanoida, czyli gry, w której zbijało się różnokolorowe cegiełki na ekranie poprzez odbijanie piłeczki paletką poruszaną na dole ekranu. Gra wyróżnia się przede wszystkim fantastyczną muzyką w tle, utrzymaną nieco w stylu retro, a reprezentującą głównie gatunek trance. Niezwykle udanie komponuje się ona z akcją na ekranie, wciągając we w gruncie rzeczy prostą zabawę.

Do pokonania jest przeszło 100 poziomów i oczywiście pojawiają się wypadające z bloczków moce specjalne. Te zostały podzielone na dwie grupy, przypisane pod oba klawisze myszki. Jedna obejmuje wszelkie modyfikatory piłeczki, co najczęściej oznacza rozszczepienie jej na różne ilości takich samych lub przelatywanie przez cegiełki. Z drugiej strony mamy paletkę i jej wydłużanie, skracanie czy działka laserowe.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 333 MHz
  • Rozdzielczość ekranu 800 na 600 pikseli

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!