reklama

Beyond: Dwie Dusze z muzyką Hansa Zimmera i Lornego Balfe oraz trybem na dwóch graczy, nie będzie ekranu game over

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Sony pochwaliło się, że muzykę do zapowiadającego się na niezły hit Beyond: Dwie Dusze na PS3 skomponowali światowej sławy Hans Zimmer i Lorne Balfe. Obaj podkreślają, że projekt był dla nich interesujący z powodu zacierania granicy między grą, a filmem. Okazuje się również, że możliwa będzie rozgrywka na dwie osoby. Za sprawą darmowej aplikacji, na swoim smartfonie lub tablecie pokierujemy poczynaniami towarzyszącego głównej bohaterce ducha. Ekran dotykowy może też zastępować pada.

Inna ciekawostka to fakt, że nawet jeżeli postać Jodie w pewnym momencie zginie, nie zobaczymy napisu game over, lecz historia będzie kontynuowana. Główny producent tytułu David Cage nie zdradza jak, ale sugeruje, że po życiu są zaświaty — przynajmniej tym konsolowym. Poza tym cofanie gracza do punktu kontrolnego wyrywałoby go z historii, z którą miał się zżyć i którą miał do głębi duszy przeżywać. Upewniono się ogólnie, że nieudane rozegranie jakiejś sceny po prostu zmieni scenariusz, prowadząc do innych wydarzeń. Tym samym tytuł dać się ma przejść na różne sposoby.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama