r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Beyond: Dwie Dusze z muzyką Hansa Zimmera i Lornego Balfe oraz trybem na dwóch graczy, nie będzie ekranu game over

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Sony pochwaliło się, że muzykę do zapowiadającego się na niezły hit Beyond: Dwie Dusze na PS3 skomponowali światowej sławy Hans Zimmer i Lorne Balfe. Obaj podkreślają, że projekt był dla nich interesujący z powodu zacierania granicy między grą, a filmem. Okazuje się również, że możliwa będzie rozgrywka na dwie osoby. Za sprawą darmowej aplikacji, na swoim smartfonie lub tablecie pokierujemy poczynaniami towarzyszącego głównej bohaterce ducha. Ekran dotykowy może też zastępować pada.

Inna ciekawostka to fakt, że nawet jeżeli postać Jodie w pewnym momencie zginie, nie zobaczymy napisu game over, lecz historia będzie kontynuowana. Główny producent tytułu David Cage nie zdradza jak, ale sugeruje, że po życiu są zaświaty — przynajmniej tym konsolowym. Poza tym cofanie gracza do punktu kontrolnego wyrywałoby go z historii, z którą miał się zżyć i którą miał do głębi duszy przeżywać. Upewniono się ogólnie, że nieudane rozegranie jakiejś sceny po prostu zmieni scenariusz, prowadząc do innych wydarzeń. Tym samym tytuł dać się ma przejść na różne sposoby.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.