Biathlon Mania Biathlon Mania 11.2

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Biathlon Mania to zręcznościowa gra sportowa, w którą zagrało już ponad 3 miliony graczy z całego świata. Można ją pobrać ze Sklepu Google Play za darmo, ale w toku rozgrywki pojawią się reklamy oraz mikropłatności.

Zostań biathlonistą!

Za sprawą gry Biathlon Mania możemy przekonać się, z jak ogromnym wyzwaniem musza zmierzyć się biathloniści w trakcie zawodów. Tylko od naszych umiejętności będzie zależało to, czy zdołamy najpierw pokonać odpowiedni dystans na nartach, a potem zestrzelić wskazane cele.

Rozwijaj swoją postać

Biathlon Mania zawiera elementy RPG. Dzięki nim wraz z postępami w rozgrywce zwiększamy atrybuty swojego zawodnika, odblokowujemy nowe umiejętności, a także budujemy własny klub i stawiamy zupełnie nowe areny sportowe. Na pewnym etapie swojej kariery zdobywamy sponsorów, w efekcie czego zarabiamy więcej pieniędzy, które możemy przeznaczyć na rozwój.

Tabele rankingowe

Docelowym trybem rozgrywki w grze Biathlon Mania jest multiplayer. Produkcja oferuje możliwość wzięcia udziału w pojedynkach z udziałem innych graczy z całego świata. Pokonując ich będziemy awansować na coraz wyższe miejsca w sieciowych rankingach, zdobywając rozmaite osiągnięcia.

Najważniejsze cechy:

  • zręcznościowa gra sportowa dla miłośników biathlonu
  • połączenie narciarstwa i strzelectwa
  • nieskomplikowane sterowanie
  • wciągająca rozgrywka
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!