Blacklight: Retribution na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Blacklight: Retribution - sieciowy, taktyczny FPS stanowiący kontynuację znanego, płatnego tytułu Blacklight: Tango Down od Zombie Studio.

Ta nastawiona na multiplayer strzelanka przenosi nas do nieodległej przyszłości, w której wcielamy się w rolę komandosa toczącego nieustanny bój o podnoszenie swej rangi i ulepszanie swojego wyposażenia.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Blacklight: Retribution cechuje się dużym potencjałem i możliwościami zarządzania postacią. Oprócz rozbudowanych opcji kreowania samego profilu gracza oddano nam do dyspozycji szereg opcji, dzięki którym możemy wpływać na najdrobniejsze elementy bogatego wyposażenia i uzbrojenia.

Tempo akcji w grze jest mocno zróżnicowane. Zależy ono w dużym stopniu od nas samych, od naszego uzbrojenia, poziomu umiejętności, orientacji w terenie, aktualnej mapy, w której się znajdujemy czy zwyczajnie taktyki jaką obierzemy celem pokonania przeciwnika. Jakby nie było, każde nasze działanie i każdy krok muszą być dobrze zaplanowane. Gra często oprócz celnego oka wymaga zastanowienia, dobrej kalkulacji i właściwej oceny sytuacji przez co momentami z dynamicznej i pełnej ekspresji strzelanki przeistacza się w militarną skradankę.

Dzięki zaawansowanemu systemowi odwzorowania otoczenia i przestrzeni oraz całemu dostępnemu, precyzyjnie przedstawionemu arsenałowi, tytuł świetnie oddaje klimat i realia panujące na polu walki.

Grę Blacklight: Retribution można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję Ridge Racer Unbounded, czyli bardziej dynamicznej odsłony znanej serii wyścigów, a także spisane wrażenia z pokazów strzelanki Spec Ops: The Line oraz niezwykle wyczekiwanego Max Payne 3. Warto przy okazji długiego weekendu zainteresować się też ciekawą promocją - kultowe RPG Fallout dostępne jest oto przez ograniczony czas zupełnie za darmo do pobrania.

© dobreprogramy

Komentarze