Mica-Chew na weekend

Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat

03.10.2014 19:37

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Mica-Chew - nastawioną na akcję i widzianą z perspektywy pierwszej osoby strategiczną grę 3D reprezentującą gatunek tower defense. Chodzi tutaj o powstrzymanie kolejnych fal wrogów podążających po z góry ustalonym trakcie celem zniszczenia naszej bazy.

W tym przypadku wcielamy się w dzielnego robota, którego głównym zadaniem jest obrona nowatorskiego źródła energii (w grze: core) niezbędnego do funkcjonowania bazy kosmicznej, w której toczy się akcja gry.

MicaChew | DigiPen Institute of Technology

Kluczem do sukcesu jest umiejętne i rozmyślne rozstawianie mechanicznych obrońców. Do dyspozycji oddano nam 3 maszyny: Frank the tank, Bob the assassin i Fred the dps, przy czym każdy z nich dysponuje odmiennymi właściwościami destrukcyjnymi oraz odpornością na konkretne formy ataku. Miejsce ich stacjonowania oraz liczebność będzie zależna od założonej przez nas strategii.

Należy pamiętać, że każdy zabity wróg stanowi dodatkową korzyść w postaci metalowych pozostałości, które starannie kolekcjonowane posłużą nam jako budulec dla kolejnych robotów strażników. Jako że nie można nazbierać części na zapas, swoją armię należy doglądać oraz odbudowywać systematycznie i nieprzerwanie.

Szybkie przebrnięcie przez pierwszą część gry sprawi, iż wyda się ona prosta i łatwa w opanowaniu. Z układu na układ jednak stawiane będą przed graczem coraz trudniejsze wyzwania, którym aby podołać trzeba będzie się mocno nabiegać ;-).

Tytuł cechuje się dobrą oprawą graficzną, a dzięki zręcznie wprowadzonym elementom kombinowania potrafi wciągnąć na dłuższy czas.

Grę Mica-Chew można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Strategiczne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (1)