r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BrainSplode! na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę BrainSplode! - logiczno-zręcznościową platformówkę stanowiącą jeden z wielu darmowych klonów znanej i cenionej przez fanów gatunku gry Worms.

Każdy kto zetknął się choć na chwilę z Wormsami czy przynajmniej jego odpowiednikami takimi jak Gunbound, Wormux czy Scorched nie będzie miał najmniejszych problemów z opanowaniem prostych zasad rozgrywki. Dodatkowo przed każdorazowym rozpoczęciem rundy wyświetla się czytelna informacja objaśniająca reguły przypisane dla konkretnej planszy.

Niestety gra nie umożliwia zabawy z przeciwnikiem na zasadach turowego pojedynku, z czym zazwyczaj spotykamy się w większości odpowiedników Wormsów. Gramy jakby sami ze sobą, a wyznacznikiem naszych umiejętności staje się liczba strzałów jakie musimy wykonać, by unicestwić wszystkich przeciwników. Runda kończy się w momencie, gdy z planszy znikną wszystkie różowe mózgi, które to właśnie stanowią główny cel naszych starań. Gra charakteryzuje się umiejętnie zrównoważonym poziomem trudności, który wzrasta systematycznie i proporcjonalnie do przebytych wcześniej łatwiejszych układów. BrainSplode! potrafi przyciągnąć do monitora na długie godziny, wabiąc dodatkowo gracza bardzo dobrą oprawą graficzną.

r   e   k   l   a   m   a
Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów?

Grę BrainSplode! można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję kolejnej odsłony niezłej bijatyki ze znanymi postaciami - Marvel Vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds oraz zapowiedzi nostalgicznego Dear Esther, a także muzycznej strzelanki Child of Eden. Ponadto warto zapoznać się z naszymi wrażeniami z pokazu polskiego Call of Juarez: The Cartel, gdzie kowboje swe rumaki zamienili oto na współczesne auta...

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.