Burzowo - lightning map Burzowo - lightning map

Strona główna iOS Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Burzowo - lightning map to nietypowa aplikacja meteorologiczna. Dzięki niej możemy śledzić aktualne mapy pogodowe dla naszego kraju i regionu, ze szczególny uwzględnieniem map burzowych.

Mapy burzowe na ekranie smartfona

To właśnie je ujrzymy na ekranie głównym zaraz po uruchomieniu aplikacji. Dane, które mają być prezentowane możemy zmienić z poziomu menu ukrytego z lewej strony. Za jego pomocą określimy także nasze dokładne położenie. Przedstawione mapy możemy przybliżać i oddalać ręcznie, dodatkowo na ekranie widnieje także legenda.

Powiadomienia o zdarzeniach pogodowych

Poza informacjami o burzach dostępne są także mapy dotyczące deszczu, temperatury i wiatru, oraz satelitarne dotyczące deszczu i śniegu. Ze względu na specyfikę danych ich pobieranie zajmuje chwilę i może być odczuwalne przy mniejszych pakietach danych. Z poziomu ustawień aktywujemy powiadomienia zarówno PUSH jak i dźwiękowe.

Burzowo - lightning map nie jest aplikacją dla każdego. Za jej pomocą nie dowiemy się w szybki sposób jaka jest właśnie pogoda i co nas czeka jutro. Jednak jeżeli ktoś umie posługiwać się zawartymi w niej mapami, zyska prostą metodę na dostęp do nich. Autorzy bardzo dobrze poradzili sobie z interfejsem. Dodatkowo aplikacja jest darmowa i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!