r   e   k   l   a   m   a
reklama

Candy Camera

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Candy Camera to aplikacja do robienia zdjęć, dzięki której można nałożyć na zdjęcia ciekawe filtry i efekty, a także poprawić twarz, wyszczuplić figurę bądź usunąć niedoskonałości skóry. Ponadto można tu złożyć kilka zdjęć na jednym obrazie, dodać ramkę, naklejkę czy teksturę. Aplikacja ma ogromne możliwości, a przy tym jest banalnie prosta w użytku.

Podczas robienia zdjęć jednym dotknięciem można włączyć siatkę, przełączyć się między aparatem głównym i frontowym, aktywować lampę błyskową (także w trybie latarki) i włączyć ustawianie ostrości dotykiem. Ustawienia aplikacji stanowią niezbędne minimum.

Przesuwając palcem po ekranie można przeglądać na żywo wbudowane w aplikację filtry. Znajdziemy ich tu kilkadziesiąt, przy czym zostały one podzielone na dwie kategorie: ogólne i przeznaczone do portretów. Na tym samym pasku znajdziemy siatki pozwalające robić kilka zdjęć na jednym obrazie.

Zrobione zdjęcia można zapisywać z efektem i bez, a także można zmienić efekt. W edytorze znalazły się podstawowe narzędzia, pozwalające usuwać przebarwienia i niedoskonałości (rozjaśnianie twarzy oraz punktowa gumka), a także narzędzie pozwalające rozciągać i przesuwać fragmenty zdjęcia, dzięki czemu można łatwo wykonać lifting twarzy lub wyszczuplić modeli.

Ponadto można tam zdjęcie obrócić i odbić (ważne przy portretach robionych frontową kamerą), przyciąć i przerobić na mozaikę pikseli. W kolekcji dodatków znajdziemy także niezbyt udane ramki, różne naklejki (kwiatki, napisy, zwierzątka i tym podobne), a także tekstury imitujące efekty bokeh i różnej jakości flary. Można także lekko manipulować ostrością zdjęcia, by uzyskać efekt makiety lub zwrócić uwagę oglądających zdjęcie na detale. Wszystkie te operacje są bardzo proste i bez problemu można je wykonać na smartfonie, mając do dyspozycji tylko niewielki ekran i swoje palce.

Na koniec oczywiście można zdjęcie zapisać, a jego kopię wysłać na Facebooka, Twittera, Instagram, chiński Kakao, a także przekazać do innej aplikacji za pomocą mechanizmów Androida.

Candy Camera jest aplikacją zupełnie darmową, ale wyświetla reklamy.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

Smartfonowa fotografia: popraw sobie twarz z Candy Camera

19
24.04.2015  •  Anna Rymsza

Candy Camera to aplikacja, dzięki której robienie zdjęć smartfonem będzie dobrą zabawą, a przy tym pozwoli zatuszować niedoskonałości skóry, rozjaśnić twarz i usunąć zbędne kilogramy (niestety tylko na zdjęciach). Ponadto można tu złożyć kilka zdjęć na jednym obrazie, dodać ramkę, naklejkę czy teksturę. Aplikacja ma ogromne możliwości, a przy tym jest banalnie prosta w użytku. Podczas robienia zdjęć aplikacja nie daje dostępu do manualnych kontrolek aparatu, więc jeśli ktoś chce wszystko ustawiać ręcznie, lepiej żeby sięgnął po Camera FV-5. W Candy Camera zdajemy się na automat, ale…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 28.03.2018 19:57

Mam pytanie jak ściągnąć inne buśki np żabę

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic