reklama

Castlevania: Lords of Shadow — Mirror of Fate HD na Xboksie 360 i PS3 już 31 października

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Studio MercurySteam zaraz po wydaniu w 2010 roku gry Castlevania: Lords of Shadow wzięło się za kontynuację, a w międzyczasie wypuściło jeszcze na przenośną konsolkę 3DS projekt Castlevania: Lords of Shadow — Mirror of Fate. Okazuje się, że niebawem doczekamy się edycji HD tytułu na Xboksa 360 oraz PlayStation 3, podobnie jak Capcom zrobił z Resident Evil: Revelations. Różnica jest taka, że mniej tutaj było roboty.

Już od dawna mówiło się bowiem, że tak naprawdę gra od początku była robiona w wysokiej jakości, począwszy od modeli obiektów i postaci, po tekstury, a potem wszystko zostało odpowiednio zubożone graficznie na potrzeby kieszonkowego sprzętu Nintendo. 31 października, kiedy tytuł zadebiutuje w cyfrowej formie na Xbox Live oraz PlayStation Network, dostaniemy więc tak naprawdę pierwotną, dużo lepszą jego wersję. Chodzą też słuchy o kompilacji Castlevania: LoS, gdzie w paczce znajdziemy obok gry w HD również pierwsze Lords of Shadow z dodatkami, a także demo nadchodzącej części drugiej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić