r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Castlevania: Lords of Shadow — Mirror of Fate HD na Xboksie 360 i PS3 już 31 października

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Studio MercurySteam zaraz po wydaniu w 2010 roku gry Castlevania: Lords of Shadow wzięło się za kontynuację, a w międzyczasie wypuściło jeszcze na przenośną konsolkę 3DS projekt Castlevania: Lords of Shadow — Mirror of Fate. Okazuje się, że niebawem doczekamy się edycji HD tytułu na Xboksa 360 oraz PlayStation 3, podobnie jak Capcom zrobił z Resident Evil: Revelations. Różnica jest taka, że mniej tutaj było roboty.

Już od dawna mówiło się bowiem, że tak naprawdę gra od początku była robiona w wysokiej jakości, począwszy od modeli obiektów i postaci, po tekstury, a potem wszystko zostało odpowiednio zubożone graficznie na potrzeby kieszonkowego sprzętu Nintendo. 31 października, kiedy tytuł zadebiutuje w cyfrowej formie na Xbox Live oraz PlayStation Network, dostaniemy więc tak naprawdę pierwotną, dużo lepszą jego wersję. Chodzą też słuchy o kompilacji Castlevania: LoS, gdzie w paczce znajdziemy obok gry w HD również pierwsze Lords of Shadow z dodatkami, a także demo nadchodzącej części drugiej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.