Revelations, prolog w formie DLC dla Castlevania: Lords of Shadow 2, już 25 marca

Revelations, prolog w formie DLC dla Castlevania: Lords of Shadow 2, już 25 marca

Revelations, prolog w formie DLC dla Castlevania: Lords of Shadow 2, już 25 marca
10.03.2014 15:58

Jeżeli komuś trochę mało było Alucarda, czyli syna Draculi, w niestety dośyć średnim Castlevania 2: Lords of Shadow 2 to teraz wie chyba dlaczego — studio MercurySteam szykowało już pierwszy zestaw DLC dla swojej gry. Mające zapewnić ponoć kilka godzin wciągającej przygody rozszerzenie z białowłosym bohaterem w roli głównej, pojawi się do zakupu i pobrania 25 marca z rynków Xbox Live i PSN (o PC się milczy). Zaprezentuje wydarzenia bezpośrednio poprzedzające te z kontynuacji, a więc chodzi o prolog.

Obraz

Trevor, bo tak wampir miał na imię jako człowiek, postanowił być przeciwieństwem ojca. W drugiej części pełni przede wszystkim rolę przewodnika i faktycznie szkoda było, że nie dano nam się popisać jego umiejętnościami w boju. Teraz to się zmieni. Zanim Dracula na nowo się przebudzi, Alucard będzie musiał wprawić w ruch misterny plan, którego nikt się nie spodziewa(ł)... Pobiegamy po otwartym świecie jako wilk, a także najwyraźniej w ograniczonym stopniu pobawimy się w manipulowanie czasem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zamienimy się ponadto w stado nietoperzy, a ilość wyssanej z przeciwników krwi bezpośrednio przełoży się na zdolności bojowe. Konami i MercurySteam zapewniają, że teraz dopiero finał Lords of Shadow 2 stanie się naprawdę jasny, bo bezpośrednio poznamy motywy kierujące postacią dotąd pozostającą mocno w cieniu i przy okazji dopowiedziane zostaną wszystkie ważne wątki. Rzecz jasna o tym, że to DLC powinno stanowić część gry właściwej, która fabularnie była dziurawa, nikt nie wspomina...

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)