r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Christmas Countdown 2017 18.0.0

Strona główna iOS Personalizacja Tapety i motywy

Odliczanie do Bozego Narodzenia 2017 to aplikacja zawierająca licznik czasu, jaki pozostał do Świąt Bożego Narodzenia, różne skórki dla niego, a także kalendarz adwentowy z drobnymi prezentami, pozwalającymi spersonalizować smartfon.

Główna część aplikacji to bardzo estetyczny ekran z odliczaniem, które można ustawić na datę 25 grudnia (pierwszy dzień Świąt) lub 24 grudnia (Wigilia). Gdy aplikacja jest uruchomiona, można także słuchać jednej ze świątecznych piosenek, zawartych w aplikacji.

W aplikacji znajduje się także kalendarz adwentowy, w którym codziennie czeka na nas inna niespodzianka – głównie elementy do personalizacji telefonu, jak zimowe tapety.

Aplikacja nie wyświetla reklam, ale ma płatną wersję, która odblokowuje więcej skórek dla ekranu odliczania, dodatkowe melodie i dwa widżety na ekran główny, pozwalające szybko zorientować się, ile jeszcze zostało do Świąt.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Odliczanie do Bożego Narodzenia 2017

58
01.12.2017  •  Anna Rymsza

Od 1 grudnia zwykle startują kalendarze adwentowe, dlatego też dzisiejszą aplikacją dnia jest Odliczanie do Bozego Narodzenia 2017, zawierająca licznik czasu i codziennie serwująca nam drobny podarek. Głównym elementem aplikacji jest licznik czasu, jaki pozostał do Świąt Bożego Narodzenia. W ustawieniach można wybrać dla niego jedną z bardzo ładnych skórek z animowanym śniegiem oraz wybrać, czy odliczanie ma trwać do 24 grudnia (Wigilia), czy 25 (Boże Narodzenie). Za darmo otrzymaliśmy 4 motywy, płatna wersja aplikacji odblokuje jeszcze 3. Warto dodać, że animowany śnieg można wyłączyć, a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.