Citra Emulator Citra Emulator

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Citra Emulator to nic innego, jak prosty w obsłudze emulator przenośnej konsoli 3DS. Dzięki niemu możemy grać w gry dostępnej na wspomnianej platformie sprzętowej na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android.

Setki gier do wyboru

Lista gier z konsoli 3DS, które są kompatybilne z Citra Emulator obejmuje setki tytułów. Możemy zatem wybierać spośród produkcji reprezentujących różne gatunki, takie jak np. strzelanki pierwszoosobowe platformówki, gry logiczne, zręcznościówki, a nawet strategie.

Wśród dostępnych pozycji nie mogło również zabraknąć klona jednej z najpopularniejszych gier w historii, czyli Minecrafta; oprócz niego zagramy również w Dooma, Super Hexagon, Quake’a, Portala i wiele, wiele innych.

Zaawansowane funkcje graficzne

Citra Emulator oddaje do dyspozycji wiele opcji, dzięki którym dostosujemy działanie aplikacji do własnych preferencji. Mowa o skalowaniu rozdzielczości czy też filtrowaniu tekstur. Będziemy mogli ponadto cieszyć się obsługą zewnętrznych kontrolerów, co sprawi, że rozgrywka stanie się znacznie bardziej komfortowa niż przy wykorzystaniu przycisków umieszczonych na ekranie dotykowym.

Wersja Premium

Każdy chętny może korzystać z Citra Emulator za darmo, ale istnieje także możliwość kupienia wersji Premium. Odblokowuje ona niektóre funkcje kosmetyczne (np. ciemną skórkę). Decydując się na zakup możemy wesprzeć programistów, którzy spędzili wiele godzin nad opracowaniem tego emulatora.

Najważniejsze cechy:

  • emulator konsoli 3DS dla Androida
  • setki gier do wyboru
  • różnorodne tytuły (strzelanki, platformówki, itd.)
  • sporo opcji do wyboru
  • za darmo (warto rozważyć zakup wersji Premium)

Uwaga!

  • Citra Emulator nie zawiera żadnych gier! Musimy je kupić we własnym zakresie!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!