reklama

Co rok nowa OUYA

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Konsolka OUYA trafi do sklepów w czerwcu i nabywcy nacieszą się urządzeniem przez kilka miesięcy — by potem pomyśleć nad kolejną odsłoną sprzętu. Jak zdradza szefowa firmy Julie Uhrman, OUYA podąży szlakiem wytyczonym przez producentów smartfonów oraz tabletów, przynajmniej co rok pojawiając się w odświeżonej, technologicznie usprawnionej wersji. Za te same pieniądze będzie można z czasem kupić coraz mocniejszy sprzęt.

Pojawi się OUYA 2 i OUYA 3. Wykorzystamy szybsze, lepsze procesory, a także spadek cen. Jeśli będzie można wpakować do pudełka więcej niż 8GB pamięci Flash, tak zrobimy. Równocześnie upewnimy się, że wszystkie gry są wstecznie kompatybilne — zapowiada Uhrman. W 2014 roku należy zapewne wypatrywać więc konsoli z układem Tegra 4 w miejsce obecnej Tegry 3. Warto wspomnieć, że urządzenie postanowili wesprzeć kolejni deweloperzy: Double Fine z grą The Cave oraz przygodówką, na którą studio zebrało ponad 3 miliony dolarów, a także Paul Bettner, twórca Words with Friends — jego zespół Verse przygotowuje dwie nowe produkcje.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało