Konsola do gier w kształcie kobiecej piersi. Cały zapas wyprzedano w ciągu kilkunastu godzin

Konsola do gier w kształcie kobiecej piersi. Cały zapas wyprzedano w ciągu kilkunastu godzin

Źródło: Materiały prasowe Nutaku
Źródło: Materiały prasowe Nutaku
Piotr Urbaniak
01.02.2019 06:00, aktualizacja: 01.02.2019 14:19

Naród japoński słynie z pomysłów, które nam, Europejczykom, wydają się co najmniej ekstrawaganckie. Słynie też z umiłowania do gier erotycznych. Nic więc dziwnego, że to właśnie w Kraju Kwitnącej Wiśni pojawił się pomysł stworzenia konsoli w kształcie... kobiecej piersi.

Za projekt odpowiada firma Nutaku, która na co dzień zajmuje się tworzeniem powieści wizualnych w konwencji hentai – manga o tematyce pornograficznej. Są to głównie produkcje dla systemów mobilnych, choć w katalogu przedsiębiorstwa znajdziemy także gry przeglądarkowe i typowo pecetowe. Firma prowadzi przy tym własny e-sklep z grami dla dorosłych.

Konsola Nutaku w istocie rzeczy jest czymś na kształt Android TV Boksa; pozwala uruchomić gry mobilne z cyfrowego sklepiku producenta, jak również skorzystać z funkcji społecznościowych. Patrząc od strony sprzętowej, urządzenie ma dwa porty USB, port HDMI, wyjście liniowe audio, kartę Wi-Fi i zewnętrzny zasilacz. Dokładna specyfikacja nie została ujawniona. Wiemy jeszcze tylko, że sprzęt otrzymał pakiet pre-instalowanych gier.

Ale to nie specyfikacja i nawet nie same gry są tutaj najistotniejsze. Oś produktu stanowi jego wygląd. Konsolę zamknięto w silikonowej obudowie, wzorowanej na kobiecej piersi, w której element naśladujący sutek pełni zarazem rolę włącznika/wyłącznika.

Gadżet wyceniono na 169 dol. Można go zamówić poprzez oficjalny sklep internetowy, a przynajmniej będzie można to zrobić, kiedy tylko producent uzupełni zapasy magazynowe. Pierwsza partia rozeszła się zaraz po uruchomieniu sprzedaży. Dla ciekawskich – Nutaku udostępniło film, przedstawiający proces produkcji tej zdecydowanie unikatowej zabawki.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (91)