Corsair Link Corsair Link 4.9.9.3

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Corsair Link to przydatne narzędzie, którego zadaniem jest monitorowanie parametrów pracy bazowych podzespołów komputera. Z jego poziomu dotrzemy do informacji o procesorze, pamięci RAM czy układzie graficznym.

Olbrzymią zaletą programu jest dopracowany i przejrzysty interfejs graficzny, a także prostota obsługi. Corsair Link w przystępny sposób prezentuje dane m.in. o stopniu użycia procesora, temperaturze poszczególnych rdzeni, częstotliwości pracy pamięci RAM czy też temperaturze karty graficznej (zarówno wbudowanej na płycie głównej, jak również dedykowanej) oraz dysku twardego.

Co istotne, aplikacja potrafi alarmować użytkownika w momencie osiągnięcia przez którykolwiek z komponentów wartości krytycznych. Nie zabrakło również opcji zarządzania pracą wentylatorów oraz zapisywania w plikach logów poszczególnych informacji nt. działania wymienionych wcześniej podzespołów komputera.

Poza wspomnianymi powyżej funkcjami programu wspomnieć należy o możliwościach jakie daje on posiadaczom zaawansowanych zasilaczy firmy Corsair. Mowa o opcji śledzenia obciążenia zasilacza oraz wytwarzanego przez niego napięcia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!