r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Corsair Link 4.9.0.57

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Corsair Link to przydatne narzędzie, którego zadaniem jest monitorowanie parametrów pracy bazowych podzespołów komputera. Z jego poziomu dotrzemy do informacji o procesorze, pamięci RAM czy układzie graficznym.

Olbrzymią zaletą programu jest dopracowany i przejrzysty interfejs graficzny, a także prostota obsługi. Corsair Link w przystępny sposób prezentuje dane m.in. o stopniu użycia procesora, temperaturze poszczególnych rdzeni, częstotliwości pracy pamięci RAM czy też temperaturze karty graficznej (zarówno wbudowanej na płycie głównej, jak również dedykowanej) oraz dysku twardego.

r   e   k   l   a   m   a

Co istotne, aplikacja potrafi alarmować użytkownika w momencie osiągnięcia przez którykolwiek z komponentów wartości krytycznych. Nie zabrakło również opcji zarządzania pracą wentylatorów oraz zapisywania w plikach logów poszczególnych informacji nt. działania wymienionych wcześniej podzespołów komputera.

Poza wspomnianymi powyżej funkcjami programu wspomnieć należy o możliwościach jakie daje on posiadaczom zaawansowanych zasilaczy firmy Corsair. Mowa o opcji śledzenia obciążenia zasilacza oraz wytwarzanego przez niego napięcia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.