Cube Escape: Theatre 1.5

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cube Escape: Theatre to gra typu point-and-click złożona z ciekawych łamigłówek. Jej ogromną zaletą jest surrealistyczny, lekko makabryczny klimat. Gra osadzona została w teatrze, gdzie zadaniem gracza jest odegranie wszystkich ośmiu aktów groteskowego przedstawienia.

Gra pozwala wchodzić w interakcje z wieloma przedmiotami, będącymi elementami sceny i poruszać się między pomieszczeniami. Łamigłówki mogą wymagać różnych czynności, od umieszczania przedmiotów w odpowiedniej kolejności, przez łączenie ich, po odgrywanie melodii na pianinie.

Sceny wydadzą się znajome miłośnikom twórczości Davida Lyncha i z pewnością zadowolą fanów groteskowych horrorów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cube Escape: Theatre na weekend. Czy rozwiążesz wszystkie łamigłówki?

4
28.10.2017  •  Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej rozrywki tym razem proponujemy Wam grę z gatunku point-and-click, a w zasadzie touch-and-click, gdyż można w nią zagrać w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych. Cube Escape: Theatre to gra złożona z klasycznych dla tego gatunku łamigłówek, a ze względu na lekko makabryczny i surrealistyczny klimat, dobre wpisuje się w nastrój Halloween. Gra pozwala wchodzić w interakcje z wieloma przedmiotami, będącymi elementami sceny i poruszać się między pomieszczeniami. Łamigłówki mogą wymagać różnych czynności, od ustawiania rzeczy w odpowiedniej kolejności, przez łączenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych