Cyberpunk 2077 pokazany! Wreszcie zobaczyliśmy nowy zwiastun polskiej gry

Strona główna Aktualności

O autorze

Tegoroczną konferencję Microsoftu na targach E3 jak najbardziej można zaliczyć do udanych. Pokazano sporo produkcji, które zapowiadają się naprawdę interesująco. Jednak na tle nowej Forzy Horizon czy Devil May Cry 5, największe wrażenie zrobiła gra pokazana pod koniec konferencji. Tak, mogliśmy zobaczyć nowy zwiastun świetnie zapowiadającej się polskiej produkcji.

Po pierwszych zapowiedziach Cyberpunk 2077, twórcy nabrali wody w usta. Owszem pojawiały się przecieki, nawet pochodzące od samego CD Projekt RED. Firma, której zawdzięczamy m.in świetnego Wiedźmina 3, poinformowała fanów, że nie zamierza podążać za obecnym trendem. W kolejnej produkcji z pewnością nie pojawią się mikropłatności.

Pierwszy zwiastun, który zapowiadał grę Cyberpunk 2077, został opublikowany w 2013 roku. Długo więc musieliśmy czekać na kolejne materiały, które pokażą jedną z najbardziej oczekiwanych gier. Potwierdziły się nieoficjalne informacje – nowy zwiastun został pokazany na tegorocznym E3, podczas konferencji Microsoftu.

Zwiastun wprowadza do świata, który został przesiąknięty nową technologią. Poznaliśmy także problemy, który wynikają z przesadnie skomputeryzowanego społeczeństwa. Zwiastun wygląda naprawdę dobrze i zapowiada miejmy nadzieję bardzo dobrą grę.

© dobreprogramy
s