Czy VoIP wciąż żyje? Poznamy się


Połączenia z pomocą internetu? Czy w dobie telefonów komórkowych ktoś jeszcze korzysta z numerów stacjonarnych? Każdy pragnie być bardziej mobilny, bardziej elastyczny...

Numery stacjonarne są przywiązane geograficznie, co często nie jest wygodne, przecież wszystko się zmienia, siedziba biura również. I co wtedy? Bawimy się w wypełnienia papierków czy tracimy setki klientów? A koszty wydane na reklamę… och, szkoda gadać(
I tutaj wchodzi w grę serwis VoIP – numery wirtualne.

Możesz je nabyć już od 1 euro w 80 krajach świata. Bez umowy i zobowiązań. Korzystasz – przedłużasz, nie korzystasz – no sam wiesz… Mało tego, otwarcie biura wirtualnego w dowolnym zakątku świata zajmie Ci teraz dosłownie 5 minut. Rejestrujesz się na stronie, podłączasz numer, konfigurujesz bezpłatną centralę telefoniczną i odbierasz połączenia od klientów, którzy dzwonią na numery lokalne. Budujesz stałe relacji i zaufanie, kontrolując każde połączenie, zaoszczędzając przy tym spore koszty.

Serwis Zadarma – proste rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa.

Kim jesteśmy?

Międzynarodową firmą, działającą na rynku światowym od 2006 roku. Serwis telefonii VoIP, tworzony przez grupę specjalistów, który koncentruje się na dostarczaniu połączeń najwyższej jakości.

Bezpłatnie rejestrując się na stronie, otrzymujesz dostęp do numerów telefonicznych w ponad 80 krajach świata (+numery Toll-Free), bezpłatnej centrali telefonicznej (IVR, nagrywanie rozmów, bezpłatna „chmura”), integracji z CRM systemami, CallBack widgetu. Oferujemy najniższe stawki na połączenia międzynarodowe (w niektórych kierunkach - całkiem bezpłatne), elastyczne i nielimitowane plany taryfowe, sekundowe naliczanie, przekazywanie numeru podczas połączenia (CLI), rozbudowane i całodobowe wsparcie klienta oraz mnóstwo dodatkowych usług.

No i komu mogłoby się to przydać? Myślimy…

Sklep internetowy.


Powiedzmy, prowadzisz sprzedaż części samochodowych. Nie posiadasz biura, bo po co? Nie dzwonisz do klientów. Idealnie - połączenia przychodzące w Zadarma są całkiem bezpłatne. Odbierać je możesz za pomocą aplikacji mobilnej czy programu komputerowego. Możesz korzystać z bezpłatnego numeru z wybieraniem rozszerzonym, nie wydając na rozmowy ani złotówki.

Chcesz żeby klienci dzwonili do Ciebie bezpłatnie? Możesz nabyć numer Toll-Free w jednym z 70 krajów świata.

Sieć salonów.


Rozwijamy się. Otworzyłeś kilka salonów w różnych miastach Polski. Wystarczy nabyć jeden numer w Zadarma (na przykład w Warszawie), podłączyć i skonfigurować bezpłatną centralę telefoniczną (wydzielając do 50 numerów wewnętrznych), ustawić IVR i scenariusz połączeń i vu a la – pod jedynką masz salon we Wrocławiu, pod 2 w Gdańsku itd. Statystyki każdego połączenia możesz sprawdzać w systemie, za potrzeby dodać funkcję nagrywania rozmów czy bezpłatny Call Back widget na stronę internetową. Oprócz tego, bez problemu ustalisz godziny pracy każdego ze swoich biur, a poza godzinami – połączenia będą kierowane na automatyczną sekretarkę.

Szukasz nowych partnerów.


Znalazłeś super dostawcę w Rosji. Wszystkie sprawy załatwisz telefonicznie (średnio 8gr/min ). Potrzebujesz wyjechać – numer zabierasz ze sobą, nie tracisz żadnego ważnego połączenia. Nawet jeżeli nie posiadasz dostępu do internetu – włącz funkcję przekierowania. Możesz bez problemu, w ciągu dosłownie kilku minut, otworzyć biuro wirtualne w każdym zakątku świata. Na przykład numer w Moskwie nabędziesz w cenie – 12 zł/m., w Berlinie za 8zl/m., w Londynie - niecałe 7zł/m., a bezpłatny, dla twoich klientów, numer Toll-Free w Hongkongu będzie Twój już za 50zl/m.

A dalej? Tylko do przodu. Z Zadarma połączenia telefoniczne na pewno nie staną się przeszkodą sukcesu Twojego biznesu.

To jest malutka część ogromnych możliwości telefonii VoIP, która z pełnością żyje i ciągle się rozwija. Każda firma znajdzie tu coś dla siebie – dasz się przekonać?