r   e   k   l   a   m   a
reklama

Dell dołącza do koalicji Microsoft - Novell

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft i Novell wspólnie poinformowały, że do ich koalicji zawartej w listopadzie dołączył pierwszy poważny producent sprzętu - Dell. Celem koalicji jest odpowiedź na zapotrzebowanie klientów co do polepszenia współpracy środowisk heterogenicznych (składających się z systemów Windows i Linux) oraz zabezpieczenia kwestii własności intelektualnej. Szerzej o szczegółach porozumienia Microsoft i Novell pisaliśmy na początku listopada.

Nasi klienci mówili nam, że oczekują czegoś więcej w ramach współpracy różnych dostawców oprogramowania - mówił Rick Becker, vice president Dell Products Group. W ramach umowy Dell zobowiązał się do zakupu od Microsoft certyfikatów wsparcia SUSE Linux Enterprise Server oraz ustanowienia usług i programu wsparcia dla swoich klientów, którzy nie są użytkownikami dystrybucji Dell Linux. Dell zmigruje te systemy do SUSE Linux Enterprise Server.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial